Категорії Інформація
Каси Додати подію
Органні мініатюри. Володимир Кошуба
17 жовтня 2022

Органні мініатюри. Володимир Кошуба

Ціна: 100-200 грн

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8
Купити квиток
100-200 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Органні мініатюри. Володимир Кошуба"

Тривалість події — 60 хвилин.
17 жовт., понеділок

Про подію

Маленькі шедеври, кожен з яких створює настрій та відгукується у серці приємними спогадами, щемкими переживаннями, нотками радості, меланхолії чи пристрасті. Народний артист України Володимир Кошуба в одній програмі зібрав органні мініатюри різних епох, стилів та країн. Звичайно, особливе місце в ній займає музика українських композиторів Жанни Колодуб, Вʼячеслава Самофалова та Миколи Колесси.

Соліст Національного будинку органної та камерної музики відомий в Україні та за кордоном, Володимир Кошуба протягом сорока років вражає слухачів своєю майстерністю, полістилістичністю та вмінням надати кожному твору неповторного звучання.

Виконавець:

Володимир Кошуба – орган

Програма:

Вольфганг Амадей Моцарт – Романс з “Маленької нічної сєрєнади”

Людвіг ван Бетовен – Сюїта для механічного органа у трьох частинах:

1. Adagio

2. Scherzo

3. Allegro

Роберт Шуман – “Мрії”

Микола Колесса – Пасакалія

Жанна Колодуб – Поема для органа

Жанна Колодуб – Менует (премʼєра)

Вʼячеслав Самофалов – Аве Марія

Франц Шуберт – Аве Марія

Вінченцо Белліні – Соната для органа соль мажор

Ісаак Альбеніс – “Танго”

Брайан Хесфорд – Варіації на тему Паганіні, тв.68

Тривалість близько години

Про виконавця:

Володимир Кошуба

Соліст Національного будинку органної та камерної музики, Народний артист України

Володимир Кошуба закінчив Київську консерваторію ім. П.І. Чайковського у 1972 році як піаніст (клас професора Т. Кравченко). Під час навчання захопився грою на органі, який тоді викладали як факультатив. Після закінчення консерваторії грав деякий час на електрооргані у складі камерного оркестру Київської державної філармонії. У 1979 році закінчив вдруге консерваторію як органіст (клас професора А. Котляревського). З 1981 року став солістом-органістом Республіканського будинку органної та камерної музики України і постійно виступає на цій сцені. У 1985 році стажувався по класу органа у професора Талліннської консерваторії Народного артиста Естонії Хуго Лепнурма.

В. Кошуба багато гастролює в Україні та країнах Європи, мав гастролі у Північній та Південній Америці: Бразилії, Уругваї, Аргентині, Канаді, США, Японії. Має численні записи для фондів Українського радіо та грамплатівок: у 1985 році – запис трьох дисків у студії грамзапису "Мелодія"; з 1998 по 2005 роки записав кілька CD у США, Європі та Україні.

У 1999 році Американським біографічним інститутом (АВІ) при конгресі США ім'я Володимира Кошуби було включено у Всесвітній каталог музикантів нового тисячоліття.

У 2007 році В. Кошубі присвоєно звання Народного артиста України, він обраний президентом Асоціації органістів та органних майстрів Національної Всеукраїнської музичної спілки, як артист він є флагманом української органної школи, заснованої Арсенієм Котляревським.

Творчу діяльність Володимир Кошуба поєднує з викладанням класу органа в Київській спеціальній музичній школі ім. М.Лисенка.

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

//вікові обмеження: ~7+//

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код