Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
Кінотеатри
ЖАНРИ
По даним критеріям фільмів не знайдено

Квитки в кінотеатри Львова

Афіша кінотеатрів Львова

Кіноіндустрія дуже міцно вплелася в наше життя з самого моменту своєї появи. З кожним роком, вдосконалюючись все більше і більше, чим не перестає нас радувати. Кіно - це можливість відволіктися від проблем, спосіб провести приємно час зі своєю другою половинкою або друзями, ресурс для отримання нових, яскравих вражень та інформації, для збагачення внутрішньої культури. Щоб порадувати дитину, ми часто водимо чадо на перегляд мультиків в кінотеатри нашого міста. А для того, щоб бути постійно в курсі всіх найближчих новинок в кіноіндустрії ми можемо зайти на сайт Kontramarka.ua де розташована кіноафіша Львова та розклад сеансів кіно. Тут є можливість не тільки подивитися ціни на квитки, а й зробити їх замовлення, а так само вибрати формат, в якому хочеться подивитися ту чи іншу картину, оцінити репертуар, що є в наявності і встигнути глянути цікаві фільми у Львові.

Так само можна оцінити широкий вибір майданчиків для перегляду кінострічки, будь то фільми в форматі:

  • imax;
  • мультиплекс;
  • стандартні 2D & 3D, 4D зали.

Стежачи за афішею кінотеатрів Львова, можна зробити бронювання квитків в зал будь-якого типу, на будь-який вподобаний фільм.

 

Що таке IMAX?

З'явившись вперше кіномайданчики формату аймакс у Львові, та інших містах, відразу захопили увагу глядача. Придбали собі хорошу репутацію і свою клієнтську групу. Якість і чіткість зображення візуальних ефектів на екранах цієї площадки захоплюють дух і особливо популярні серед молоді. А вартість сеансів приємно дивувала, так що успіх кінотеатрів подібного формату зовсім не дивний. Тепер це задоволення може стати доступним і для вас. Замовлення квитків на фільми в imax-якості приймає кіноафіша Львова на Kontramarka.ua.

 

4D кінотеатри у Львові

Якщо ви любитель гострих відчуттів і драйву під час перегляду картин, 4D формат - то, що вам потрібно. Крім візуальних ілюзій, будьте готові відчути цілком реальні фізичні ефекти, такі як: подих вітру, запах, вібрацію і рух під час погоні, за яскравими враженнями варто йти саме сюди.

Прем'єри картин у форматі 4D славляться своїми чергами з охочих незабутньо провести вечір. А стати одним з подібних щасливців дуже просто - скористатися сайтом кіноафіші міста Львів. Так само пропонуємо ознайомитися зі схемою залу для того щоб вибрати найкомфортніші, на вашу думку, місця та забронювати необхідну кількість квитків.

 

Львівський мультиплекс

Можна назвати кінотеатр подібного типу - універсальним. Будівля мультиплекс має кілька залів, кожен з яких має певний номер або персональну назву, в якому паралельно йде показ декількох картин різної якості і жанру. Будьте пильні, це допоможе вам звернути увагу на те, коли і в якому залі проходить показ очікуваного вами фільму, а афіша кінотеатрів Львова докладно враховує і описує місця проведення сеансів. Формат мультиплексу включає в себе ще й різноманітні розваги, так що приходити можна задовго до початку фільму і всією сім'єю або великою компанією залишатися після події.

Ціна квитків може варіюватися в залежності від обраного вами залу, майданчика або дня тижня. Для того, щоб покупка і бронювання квитків в зали формату imax, multiplex або 4D була для вас максимально комфортною, сайт Контрамарка розробив зручний для користування дизайн, і зробив можливість перегляду розкладу сеансів та місць в кінозалі простим. Це все ви так само можете оцінити на сайті Kontramarka.ua. Слідкуйте за тим, що приготувала вам афіша кінотеатрів Львова.

Попереднє замовлення