Категорії Інформація
Каси Додати подію
Выберите зал
Детальніше
30 березня
10:00, субота
Львів (Україна) 
2500 2500 2500
2500 ₴
Купити квиток
Детальніше
20 квітня-21 квітня
16:00, субота
Львів (Україна) 
800 1200 800
800-1200 ₴
Купити квиток

Квитки на фестивалі у Львові

Львівські фестивалі: куди піти на дозвіллі

Фестивалі у Львові вражають своєю величчю і різноманітністю. Це місто завжди славилось своєю історією і культурою, а тому кількість самих різних способів розважити себе і близьких завжди приємно радує око. Фестиваль тут - маленьке свято, здатний подарувати безліч позитивних емоцій, приємних відчуттів і дати можливість відчути себе в центрі кругообігу захоплюючих подій.

Оскільки Львів є серцем України, її культурною столицею вже безліч десятиліть, то він ні в якому разі не відстає від інших великих міст, надаючи можливість відвідування маси цікавих і корисних подій. Саме у Львові найчастіше проводяться всеукраїнські виставки та фестивалі, міжнародні ярмарки і події, які залучають сюди туристів з усіх куточків країни. Особливо яскравими подіями є рекламні заходи, що несуть в собі за мету привернути увагу і креативно подати той чи інший продукт.

Відвести душу зможуть і музичні фанати: у Львові найчастіше дають концерти великі українські та зарубіжні групи в стилі джаз, поп, рок та багато іншого, що допоможе з користю і задоволенням провести танцювальний вечір зі своєю половинкою. Сімейне дозвілля таке ж цікаве і різноманітне. Так, в цьому місті доступні різні дитячі заходи з клоунами, циркачами, виступом тварин, театральні постановки.

Все це допоможе розвинути в малюка почуття прекрасного, прагнення приєднатися до культурного і приємного відпочинку. Також не залишають місто і відомі на всю країну фестивалі вуличної їжі, пива і шоколаду: чого тільки варті місцеві заходи, що проводить Шоколадниця і кафе з запрошеними українськими зірками, співаючими наживо! А для романтиків і любителів класичного відпочинку доступні найрізноманітніші пропозиції, такі як відвідування філармоній, оперних постановок, симфонічних оркестрів та інших, не менш вражаючих слух і погляд івентів.

Купівля квитків на кращі фестивалі у Львові

Сервіс Контрамарка надає не тільки афішу всіх цікавих подій в одному з найбільших і найстаріших міст України, а й має цілий ряд переваг, серед яких:

  • Зручна навігація за тематичними розділами на сайті;
  • Доступ до пошуку на трьох основних мовах;
  • Швидка покупка квитків прямо на сайті;
  • Список тільки актуальних фестивалів, який постійно оновлюється.

Афіша львівських подій доступна 24/7 як на самому сайті, так і в соціальних мережах, що дає можливість отримати доступ до цікавих івентів і заходів зі свого смартфона. А в разі підписки на офіційні канали та спільноти - повідомлення не дадуть забути про запланований похід і нагадають про те, що слід купити квиток онлайн у наших електронних касах!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код