Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
21 грудня 2019

Мадам Баттерфляй

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 120-700 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Мадам Батерфляй - про любов по-новому

13 грудня 2018 року відбудеться одна з кращих подій цієї зими - постановка Мадам Батерфляй у Львівському національному академічному театрі опери та балету. Це незвичайна історія ніжних почуттів між прекрасної японкою і стриманим, цинічним американцем. Це інтимниа розповідь про кохання між представниками різних національностей, де розповідається про відмінності їх культур. Замовити квитки на виставу можна на сайті або в офіційних точках продажу.

Про що ця п'єса?

Тут йдеться не тільки про палке кохання. Тут автор показує, наскільки лицемірним і цинічним може бути людина, як легко і просто може зрадити обожнюваний чоловік, як за гамою почуттів і обіцянок може приховувати зла особистість, яка все робить лише з вигодою для себе. Ця п'єса також про наївності молодих дівчат по відношенню до їх коханих, про те, що потрібно бути уважним до свого обранця і не віддаватися в обійми першого ліпшого чоловіка, адже життя в будь-який момент може обернутися дуже неприємним чином і герой виявиться один в світі, де все і всі проти нього.

У центрі сюжету зрілий лейтенант, закоханий в гейшу, який в першому акті одружитися з нею. У цій частині опери все прекрасно - гарний весільний зал, прекрасна юна наречена, щаслива пара і будиночок на вершині пагорба для медового місяця. Драма починається з моменту приїзду американського консула і його розмови з лейтенантом, в ході якого з'ясовується, що той хоче одружитися з Чіо-Чіо-Сан саме в Японії, щоб їх шлюб вважався недійсним в Америці і там він міг закрутити роман з будь-якою жінкою. Варто сказати, що на момент одруження гейші було всього 15 років, і вона була без розуму від свого коханого, навіть не підозрюючи про такий вчинок.

Серед інших героїв вистави є такі:

  • Горо;
  • принц Ямадорі;
  • дядько Чіо-Чіо-сан Бонза і Якусіде;
  • мати Мадам Батерфляй;
  • Кет Пінкертон (американська дружина Пінкертон);
  • хлопчик Долор (син головної героїні);
  • служниця Судзукі;
  • родичі, друзі, подруги, слуги дівчата.

Найсумніше в цій розповіді те, що він написаний ще в 1897 році, а залишається актуальним до сих пір. І через таку прямолінійність опера Пуччіні багато разів відкидалася критиками і глядачами. Але після появи на сцені Соломії Крушельницької в ролі головної героїні ставлення до вистави змінилося. Купити квитки на постановку можна прямо зараз на сайті.

Попереднє замовлення