Про подію
Хор “Гомін” у Львові!
2 червня 2026 року у Львівській національній опері відбудеться концерт хору “Гомін” у Львові.
Історія хору “Гомін” – це майже історія Попелюшки. Протягом усього свого шляху артисти наполегливо працювали, але потрібно було невеличке диво, щоб усі навколо побачили їхню творчість в усьому її блиску. Головне, що після цього “Гомін” не просто купається у славі, а так само, якщо не сильніше, наполегливо працює. Концерт у Львові стане черговим доказом того, шо цей колектив став справжнім культурним феноменом останнього часу.
Програма “Цей хор, цей хор мені щоночі сниться”
У новій програмі прозвучать легендарні українські естрадні хіти минулого століття у сучасному хоровому звучанні — потужному, сміливому та емоційному. Задушевні романси змінюються запальними номерами, а кожна композиція — це окрема історія, наповнена енергією, стилем і живими емоціями.
Щоб потрапити на концерт хору “Гомін” у Львові, купуйте квитки на нашому сайті. Ще більше концертів в афіші Львова шукайте у нас на сайті.