Рус Укр Eng
Категорії Інформація
БУНА
29 вересня - 26 жовтня 2021

БУНА

Ціна: 150 грн

Театр Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки
Вибрати дату

Замовити квитки на "БУНА"

29 вер., середа
26 жовт., вівторок

Про подію

“Буна” у Львові!

У Театрі Заньковецької відбудеться вистава “Буна” у Львові,  основана на реальній історії буковинської родини. Буна -це бабця. Вона живе  на межі епох  і має власне уявлення про бідних і багатих, добро і зло. Життя в селі убоге, проте запити на культуру і духовні цінності присутні. А ще присутні забобони, заборони, автентика, звичаї та “скелети у шафі”. Буна пройшла крізь вогонь, воду і Країну рад. Ц її земля і її правила.

Вистава про конфлікт поколінь

А ще є онука Орися, яка не хоче жити за правилами Буни, хоча і виховувалась бабусею змалку. Дівчині 19 років, вона стомилася від тотального контролю. Орися так жити не може, а інакше - не вміє. Світ традицій для неї замалий, вона хоче в столицю і здобути  вищу освіту. Але натомість отримує гірке розчарування і вирішує податися до США - на заробітки. І тепер виникає питання: чи повернеться онука до своєї оселі, звичного життя і Буни?

Щоб потрапити на виставу“Буна” у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків 150 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

На яку виставу піти всією родиною у Львові? На виставу “Буна”!

  1. Побачити різні погляди на одну проблему
  2. Знайти шлях до порозуміння
  3. Згадати що любов до ближнього має різні форми, але це все рівно любов
Попереднє замовлення