Рус Укр Eng
Категорії Інформація
19 червня 2021

Білосніжка та семеро гномів

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 75-400 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

“Білосніжка та семеро гномів” у Львові!

18 квітня і 30 травня 2021 року у Львівській опері відбудеться балет “Білосніжка та семеро гномів” у Львові на музику  польського композитора Богдана Павловського. Це чудова можливість прийти на виставу усією сім'єю і познайомити з балетними мистецтвом найменших дітей. 

Знайома всім казка братів Грімм перетворюється на чудову містерію. Нова дружина короля  наказує вбити свою падчерку, але батько не наважується, і просто заводить доньку  у ліс.  У своїх мандрах Білосніжка зустрічає справжніх друзів: гномів, звірів та птахів. Однак зла мачуха перевдягається жебрачкою і дає дівчинці отруйне яблуко. Тепер розбудити принцесу може тільки принц з люблячим серцем.

Балет за казкою Братів Грімм

Енергійна музика, легка хореографія та чарівна атмосфера зроблять перегляд вистави легким та цікавим навіть для малюків. А історія справжньої відданості та любові навчить їх милосердю і добру.

Щоб потрапити на балет “Білосніжка та семеро гномів” у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 75 до 500 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти всією родиною у Львові? На балет “Білосніжка та семеро гномів”!

  1. Чудова вистава для маленьких театралів
  2. Чарівна казка з улюбленими героями
  3. Історія про всепереможну силу добра
  • Балет на 2 дії
  • Хореографія Ігоря Храмова.
  • Лібрето І. Храмова за мотивами казки братів Грімм.
Попереднє замовлення