Рус Укр Eng
Категорії Інформація
12 травня 2021

Труффальдіно з Бергамо

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 60-250 грн

Театр Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки

Про подію

“Труффальдіно із Бергамо” у Львові!

У Театр імені Марії Заньковецької  відбудеться музична вистава “Труффальдіно із Бергамо” у Львові, за мотивами комедії дель-арте Карло Гольдоні «Слуга двох панів». Ми опиняємось у Венеції доби Відродження. Тут яскраві костюми затьмарюються чарівними посмішками сеньйорит, а народні гуляння перетворюють життя на суцільне свято, сповнене відчайдушними вчинками та безмежними почуттями. Маски можуть перетворити будь-кого на героя, пана, чоловіка або жінку. Різнобарвний натовп в якому легко загубитись, але можна і знайти себе і своє кохання. Це нагорода для сміливих, але вона того варта.

Вистава мюзикл

Саме сюди вирушає кмітливий Труффальдіно у пошуках кращої долі. Він влаштовується на роботу одразу до двох панів і заплутує одразу дві пари закоханих людей - Беатріче та Флоріндо, Кларіче та Сільвіо. Попри перепитії , Труффальдіно не втрачає доброго гумору, багато жартує, танцює і наповнює простір повітрям та легкістю. А ще не забуває про власне щастя, знаходить дівчину і вирішує купу проблем, своїх і чужих.

Щоб потрапити на музичну виставу “Труффальдіно із Бергамо” у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 50 до 250 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Яку музичну виставу подивитись у Львові? “Труффальдіно із Бергамо”!

  1. Відома класика
  2. Щасливий фінал
  3. Багато пісень і танців
Попереднє замовлення