Рус Укр Eng
Категорії Інформація
01 березня 2021

Tayanna

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 590-1350 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Фантастична жінка з концертом у Львові!

1 березня 2021 у Львові відбудеться концерт української співачки TAYANNA. Вона істинно фантастична жінка, з чудовим голосом і величезною віддачею для глядачів, еталон жіночності і ніжності. Надихає своєю силою, стійкістю і музикою, її концерт варто відвідати!

TAYANNA - це ім'я, а точніше псевдонім співачки і автора своїх пісень Тетяни Решетняк, що відображає її нове творче начало. У 2018 році вона стала дворазовою володаркою легендарної премії «Золота Жар-птиця» в номінаціях «Співачка року» та «Кліп року».

Замовляйте квитки у нас на сайті афіші Львова або купуйте з доставкою на руки! Вартість квитків від 290 грн. до 1350 грн.

Тетяна Решетняк - прорив року!

Тетяна закінчила київський Національний університет культури і мистецтв, після чого працювала бек-вокалісткою на студії. Наступним етапом в музичній кар'єрі була участь у складі групи «Гарячий Шоколад», де вона була солісткою цілих 4 роки. Після скандального виходу з групи взяла участь у вокальному шоу «Голос країни», в якому голосно заявила про себе і дійшла до фіналу зайнявши 2 місце.

Новим етапом для TAYANNA був старт сольного проекту, який розкрив її для нас як учасника і талановиту вокалістку. Більшість треків за ці роки ставали заслужено хітами.

Це підтверджує нагорода в номінації «Прорив року» однією з найбільших українських музичних премій «М1 Music Awords».

Популярні сингли

  • 2016 - «9 життів»
  • 2016 - «Осінь»
  • 2016 - «Люблю»
  • 2017 - «I Love You»
  • 2017 - «Нелюби»
  • 2017 - «Грішу»
Попереднє замовлення