Категорії Інформація
Каси Додати подію
28 квітня 2024

Шведська симфонічна музика

Ціна: 100-250 грн

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8
Купити квиток
100-250 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Шведська симфонічна музика"

Тривалість події — 60 хвилин.
28 квіт., неділя

Про подію

Захоплююча та неординарна, епічна та незвідана музика Швеції лунатиме у Львівському органному залі. У виконанні симфонічного оркестру Луганської філармонії під батутою Івана Остаповича почуйте українську премʼєру Симфонії №6 Йона Фернстрьома, що поєднала в собі глибину сенсів та естетику звучання.

Йон Фернстрьом – відомий шведський композитор, дириґент, художник та поет. Автор двох опер, дванадцяти симфоній, восьми струнних квартетів, концертів та численних камерних, хорових та вокальних творів.

Симфонію №6 Фернстрьом мислив як “велику драму”, де герої – це музичні теми, і все, що відбувається всередині цієї музики є своєрідними репліками, діалогами, спалахами темпераменту, душевним хвилюванням тощо. Та визначальним автор вважав уміння слухача розпізнати загальну ідею твору: “... Ще не виникло жодного виду мистецтва, про який можна було б судити лише за його формою. Саме духовне життя, закладене у форму, зрештою визначає долю твору. І тут мені доводиться мовчати і залишати слово іншим”.

Ноти Симфонії Фернстрьома Львівському органному залу надіслали зі Швеції, спеціально для цього виконання. Пориньте у світ шведської симфонічної музики разом із нами!

Виконавці:

Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії

Іван Остапович – дириґент

Програма:

Йон Фернстрьом – Симфонія №6, ор.40

Тривалість концерту: близько години

Концертний зал працює відповідно до безпекових рекомендацій Львівської міської ради.

 

//Ця подія буде цікава відвідувачам від ~7 років.//

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код