Рус Укр Eng
Категорії Інформація
30 вересня - 26 жовтня 2021

Сватання на Гончарівці

Ціна: 50-250 грн

Театр Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки
Вибрати дату

Замовити квитки на "Сватання на Гончарівці"

30 вер., четвер
19 жовт., вівторок
26 жовт., вівторок

Про подію

Сватання на Гончарівці: весела історія про кохання у львівському театрі

Сватання на Гончарівці - п'єса, яка була написана відомим українським автором Григорій Квітка-Основ'яненко багато років тому. Але навіть зараз завдяки своєму неповторному колориту, веселим діалогам, що сповнені найрізноманітнішими людськими перипетіями, вона залишається популярною. Адже любовні інтриги, весілля і все, що з ними пов'язано - завжди було і буде актуально, особливо, якщо добре приправлене дрібкою добірного гумору. Купити квитки можна від 50 до 250 гривень за місце на сайті Контрамарка, або в міських касах Львова.

Захоплюючий спектакль про хитрощі, любов, обман і гарбузи

У центрі сюжету «Сватання на Гончарівці» - історія про кохання дівчини Уляни, яку батьки хочуть примусово видати заміж. А все тому, що її майбутній чоловік - виходець із заможної родини, нехай і не дуже розумний і освічений, зате при своєму господарстві. Звичайно ж, дівчина зовсім не рада такій перспективі, а тому разом зі своїм коханим Олексієм придумує феєричний вихід з цього становища. Хто ж в підсумку залишиться у виграші, кому дістанеться рука чарівною пані, а хто отримає гарбуз, тільки що зірваний з городу? У цій комедії також порушуються важливі соціальні питання про рівність статей, відносини в родині і про багато іншого, про важливість простого і людського щастя.

На сцені з'являться:

  • Степан Глова;
  • Наталія Шепетюк;
  • Галина Далявська;
  • Роман Гавриш;
  • Юрій Брилинський;
  • Василь Коржук та інші.

Для того щоб дізнатися відповідь на питання, "чим же скінчиться п'єса"? потрібно буде лише замовити квиток. Відвідати цей спектакль можна буде разом з усією родиною.

Попереднє замовлення