Рус Укр Eng
Категорії Інформація
23 серпня 2021

Солодка Даруся

Ціна: 290-740 грн

Театр Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки
Купити квиток
290-740 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Солодка Даруся"

Тривалість події — 120 хвилин.
23 серп., понеділок

Про подію

“Солодка Даруся” у Львові!

В Театрі Заньковецької відбудуться гастролі Івано-Франківського драматичного театру з виставою “Солодка Даруся” у Львові! Ця вистава - студентська робота курсу Ростислава Держипильского, яка вийшла такою талановитою, що викликала широкий резонанс і була включена у репертуар театру і побувала на гастролях в Україні, в Канаді, США та в містах Європи. У тому числі “Солодка Даруся” - переможець і учасник міжнародних фестивалів та номінант на Національну премію України ім. Т.Г.Шевченка у 2009 та 2010 роках.

Вистава за романом  М. Матіос

Постановка за мотивами твору Марії Матіос розповідає про долю дивакуватої дівчини Дарусі, яка жив в селі на Буковині. На долю її родини випало чимало випробувань. Ще у дитинстві до будинку прийшли з обшуком співробітники НКВД,  і маленька дівчинка ненавмисне виказала своїх батьків.  Коли Дарусі було 10,  її мати померла і відтоді дівчинка не могла їсти цукерки - щоразу сильно боліла голова.

Тепер вже доросла жінка мешкає у хаті батьків, але відгуки минулого не залишають її. Внаслідок прожитих потрясінь Даруся стала німою. Люди називають Дарусю “Солодка”, проте ніхто не хоче насправді допомогти їй. Коли жінці стає легше і в її життя приходить надія, оточуючі хочуть повернути все назад - у божевілля та самотність.

Щоб потрапити на виставу “Солодка Даруся” у Львові, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 290 до 740 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

На яку гастрольну виставу піти у Львові? На “Солодка Даруся”!

  1. Вистава-легенда
  2. Унікальна постановка
  3. Пронизлива історія
  • Драма на дві дії за мотивами однойменного роману М. Матіос (інсценізація - н.а. України Р.Держіпільський).
  • Режисура, сценічне рішення, музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський
  • Пісенна режисура - лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка Наталія Половинка
  • Пластика - Андрій Кирильчук
Попереднє замовлення