Категорії Інформація
Каси Додати подію
03 лютого 2024

Симфонічний концерт. Такуя Шігешіта

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8

Про подію

Найвідоміший твір симфонічної музики. Культовий мотив з чотирьох нот, який ще називають “мотивом долі, що стукає у двері”.

“Та-да-да-дааам!” Так, це вона! Пʼята симфонія Людвіга ван Бетовена.

Ця миттєво впізнавана тема приковує увагу слухача з перших тактів і залишає незабутнє враження. Симфонія №5 – беззаперечний шедевр, який вражає своєю емоційністю, драматизмом та є свідченням незламності людського духу. Цей твір розповідає про сам тріумф, про кожну важко здобуту перемогу, яка коли-небудь була чи буде.

Створивши Симфонію №5, Бетовен змінив розвиток музики свого часу. Він був першим композитором, який проносить головний мотив через всю симфонію, від бурхливих перших тактів до тріумфального фіналу. А ще сміливість Бетовена полягала в тому, щоб почавши симфонію в мінорі, завершити її в мажорі. Він вперше створює нове звучання симфонічного оркестру, включивши в його склад тромбони, пікколо та контрафагот.

Легендарна симфонія №5 стала свого роду “Моною Лізою” у класичній музиці – кількість прямих цитат, варіацій та переспівів головної мелодії симфонії у популярній культурі неможливо порахувати.

Цей шедевр, який захоплює слухачів по всьому світу, прозвучить у Львівському органному залі у виконанні Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під дириґуванням Такуя Шігешіти, дириґента з Японії, який приїде до України в часі війни.

Виконавці:

Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії

Такуя Шігешіта – дириґент (Японія)

Програма:

Людвіг ван Бетовен – Симфонія №5

1 Allegro con brio

2 Andante con moto

3 Scherzo. Allegro

4 Allegro

Теїчі Окано – "Kyouka" (квітка Японії)

Тривалість – близько години

Про дириґента:

Такуя Шігешіта (Takuya Shigeshita) народився в Токіо, навчався у музичному коледжі Кунітачі, де отримав ступінь бакалавра. Має понад 25-річний досвід дириґування. Лауреат численних дириґентських конкурсів. Заступник генерального директора Всеяпонської федерації оркестрів середніх шкіл. Викладач у музичній школі Канто Гакуїн. Організатор та керівник Orchestra Club.

З Луганським симфонічним оркестром Такуя Шігешіта познайомився завдяки Курту Шміду, головному гостьовому дириґенту оркестру, який протягом багатьох років виступає з українськими музикантами.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

 

//Ця подія буде цікава відвідувачам від ~7+//

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код