Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
ROCK SYMPHONY
21 червня

ROCK SYMPHONY

Ціна: 750-1550 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Вибрати дату

Квитки на "ROCK SYMPHONY"

Тривалість події — 120 хвилин.
21 черв., неділя

Про подію

Улюблені глядачі!

Звертаємось до Вас від імені Артистів, Продюсерів та усієї великої команди ROCK SYMPHONY! Ситуація з карантином, яка сталася в усьому світі залежить не від нас, що розуміє кожен! Ми зараз в повній готовності, щоб дарувати Вам шаленні емоціі та безліч радісних, драйвових, потужних моментів, эстетики та гармонії. Концерти БУДУТЬ!

Ми їх ПЕРЕНОСИМО. Тому залиште квиточки на концерти у себе, щоб найближчим часом грандіозно зустрітися. Бережіть себе! Не піддавайтеся паніці! Ми разом! Залишаймося з оптимізмом та гарним настроєм. Дякуємо, що Ви з нами!

ДО ЗУСТРІЧІ!

У ЛЬВОВІ , придбані раніше квитки залишаються дійсні:

  • 4 квітня концерт о 16:00 - перенесено на 21 червня на 16:00
  • 4 квітня концерт о 19:00 - перенесено на 21 червня на 19:00

Ваша ROCK SYMPHONY - Концерт СИЛА !!!

ROCK SYMPHONY у Львові!

21 червня 2020 року Львівський національний академічний театр опери і балету чекає вас на концерт ROCK SYMPHONY. Невимовний тандем з більш ніж ста артистами на одній сцені, це сила звуку, магія музичних хвиль, яку люблять і цінують абсолютно всеі: діти, підлітки, молодь, чоловіки, жінки! Квитки можна купити на нашому сайті або ж замовити доставку в зручне для вас місце. Вартість квитків на шоу від 350 до 1200 гривень.

Неймовірне концертне шоу

Вони презентують абсолютно нове трактування великих світових хітів. Об'єднане звучання великого симфонічного оркестру, хору та рок-бенду, як величезна потужна музична феєрія. Сукупність сценографії, продуманість режисури, спецефекти фокусують погляд на сцені і викликають яскраві емоції у глядачів.

Самі композиції плавно переходять від однієї до іншої, що створює відчуття монолітності твору і викликають різну палітру почуттів - від захвату до ліричної насолоди. Тільки не розслабляйтеся, адже в самому кінці звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал. Чудове виконання зливає глядачів і артистів воєдино з музикою, приносить задоволення, натхнення і ще надовго залишиться у ваших серцях!

Нова програма в двох відділеннях з антрактом.

Попереднє замовлення