Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
ROCK SYMPHONY
14 березня 2022

ROCK SYMPHONY

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 420-1590 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

ROCK SYMPHONY у Львові!

13 березня 2022 року у стінах Театру опери та балету пройде безпрецедентне музичне шоу ROCK SYMPHONY у Львові. Ви почуєте улюблені світові рок-хіти в аранжуванні для рок-бенду, хору та симфонічного оркестру, що додасть знайомим мелодіям зовсім інші драйв та звучання. Музична програма складена так, щоб кожна композиція гармонійно перетікала в наступну без розривів у звучанні і можна було вибудовувати їхній загальний розвиток. Крім того, детально продумана сценографія, добротна режисура та новітні високотехнологічні спецефекти посилюють гостроту сприйняття слухачів та підкреслюють безперервну драматургію єдиного музичного моноліту.

Рок-симфонія – Сила року!

Чудове музичне полотно з грандіозним фіналом, яке захоплює, феєричне дійство з висококласними звуком і світлом і більше ста артистів на одній сцені - такий розмах нашої вистави. Не пропустіть два відділення концерту рок-хітів із антрактом!

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт ROCK SYMPHONY у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів у афіші Львова шукайте на нашому сайті.

Куди піти дружньою компанією у Львові? На концерт ROCK SYMPHONY!

  1. Світові хіти у симфонічному аранжуванні
  2. Неймовірно видовищне шоу зі спецефектами
  3. Дивовижне дійство з ефектом занурення
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код