Рус Укр Eng
Категорії Інформація
15 травня 2021

Про що мовчать чоловіки або дикун FOREVER

Ціна: 200-420 грн

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
вул. Гнатюка, 11
Купити квиток
200-420 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Про що мовчать чоловіки або дикун FOREVER"

Тривалість події — 150 хвилин.
15 трав., субота

Про подію

Увага! Подію перенесено на 15 травня 2021 року. Усі квиткі дійсні.

“Про що мовчать чоловіки” у Львові!

15 травня 2021 року у Першому українському театрі для дітей та юнацтва відбудеться вистава “Про що мовчать чоловіки” у Львові, у виконанні заслуженого артиста України Олексія Гнатковського. Ця вистава сімейного психолога і коміка Роба Беккера стала справжньою театральною легендою і рекордсменом. Автор зіграв її особисто більше семи  сотень разів, твір переклали на понад 30 мов, а загальна аудиторія вистави складає понад 8 мільйонів глядачів у 45 країнах! Окрім цього,  постановка отримала аналог премії “Оскар “ для театрів - нагороду Лоуренса Олів’є – Olivier Awards,

Вистава-стенд-ап

Секрет успіху полягає у тому, що ця вистава у жанрі стенд-ап - відверта розмова про стосунки жінок і чоловіків. Перші завжди хочуть довідатись, що у других в голові, а ті  - вперто мовчать. І ось, нарешті, ця завіса відкриється і глядачі зможуть впізнати в цих історіях- самих себе і свої половинки! Кохання, побутові звички, спільне помешкання - тут все буде як у житті. Однак, вірогідно, що ці жарти не лише жарти, а й ключ до взаєморозуміння і гармонійних стосунків у парі?

Щоб це перевірити, варто піти на виставу  “Про що мовчать чоловіки” у Львові! Купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 200 до 420 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди запросити дівчину у Львові? На виставу “Про що мовчать чоловіки”!

  1. Відповідь на всі вічні питання
  2. Вона нарешті вдягне свою найкращу сукню
  3. У цей вечір вам точно не доведеться їхати до її мами

Вистава проходитиме з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм.

Попереднє замовлення