Категорії Інформація
Каси Додати подію
Турандот
11 лютого 2022

Турандот

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 50-500 грн

Львівська національна опера
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

«Турандот» у Львові!

Вперше за весь час свого існування, Львівський оперний театр  презентує оперу «Турандот» у Львові, композитора Джакомо Пуччіні. Разом з чудовою музикою глядачі перенесуться   в древній Китай, у часи будівництва Великої Китайської стіни та загадкової теракотової армії, яка стояла на сторожі імперії. Тут живе гордівлива принцеса Турандот, яка одружиться тільки з тим, хто відгадає три її загадки, інакше на юнаків чекає страта. Це вдається принцу Калафу, але його перемога - це лише початок драматичних подій. Служниця Лю, ціною власного життя, показує принцесі на що здатне справжнє кохання і пророкує їй щастя.

Прем‘єра опери Джакомо Пуччіні

Опера насичена яскравими образами та вокальними партіями, східним колоритом і витонченою красою. Над виставою працювали режисер Міхал Знанецький (Польща), диригент Іван Чередніченко (Україна) та  сценограф Луіджі Скольйо (Італія)

Щоб потрапити на оперу “Турандот” у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 75 до 500 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Яку  класичну оперу послухати у Львові? “Турандот”!

  1. Міжнародна команда постановників
  2. Відомий італійський композитор
  3. Перша постановка в історії театру

Виконується італійською мовою з українськими субтитрами

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код