Категорії Інформація
Каси
29 січня 2022

Дон Жуан

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 120-600 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Дон Жуан - історія про відомого спокусника жінок на сцені львівського театру!

Легенда, що зародилася в Іспанії за часів Середньовіччя, про невтомного життєлюба і сладострастника отримала настільки широку світову популярність, що ім'я Дон Жуан, давно стало прозивним. Сама ідея і сюжет стали натхненням для багатьох драматургів, і творчі особистості Львівського національного академічного театру опери та балету не виняток. І вже цієї осені 2018 року і взимку 2019 року у жителів і гостей міста Лева вийде побачити вживу цю цікаву, емоційну і веселу історію за участю кращих українських артистів, варто лише вчасно подбати про квитки, які доступні на сайті нашої афіші.

Трохи про постановку

Універсальність цього сюжету, як і інших класичних робіт, полягає в тому, що переосмислювати його потрібно буде ще довгі роки. Розповідь не тільки подарує вам посмішку на обличчі, змусивши посміятися або просто посміхнутися, але і змусить задуматися про важливі сучасні проблеми:

  • Як правильно поводитися з дівчатами?
  • У чому секрет хороших відносин між партнерами?
  • Як, навіть живучи не в любові, не забути про повагу один до одного?
  • Чому важливо в різних ситуаціях залишатися собою, а не йти на поводу у суспільства?
  • А з якими проблемами стикається сильна особистість, яка нехтує моральними нормами і живе собі на втіху?
  • А чи може бути щасливим простий життєлюб, коли він робить нещасними інших?

Також варто зауважити, що успіх постановки криється саме в неоднозначності особистості головного героя. Так, він досить егоїстичний і легко переступає через загальнолюдську мораль, але при цьому Дон Жуан обов'язковий, енергійний і щиро любить своє життя. Подібна подвійність характеру персонажа настільки потужно працює в зв'язці, що за ним дійсно цікаво стежити, навіть тим, хто неодноразово бачив цю оперу. Якщо чому нам всім і варто повчитися у такого персонажа, то це невичерпної любові до життя і оптимізму.

Відвідати Львівський національний академічний театр опери та балету, щоб насолодитися класичною виставою, можна буде 29-30 листопада, 1-2 грудня о 18:00. А купити квитки на виставу можливо вже зараз, при потребі замовивши доставку. Їх вартість варіюється від 50 до 1200 гривень, що є цілком прийнятними цінами.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код