Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Коли цвіте папороть
12 - 13 серпня 2021

Коли цвіте папороть

Ціна: 50-500 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Вибрати дату

Замовити квитки на "Коли цвіте папороть"

Тривалість події — 120 хвилин.
12 серп., четвер
13 серп., пʼятниця

Про подію

Цвіт папороті на Львівській сцені!

Львівський театр опери та балету здійснить показ фолк-опери Коли папороть цвіте! Це яскрава, насичена емоціями постановка, чекала свого дебюту майже 40 років. Написана фолк-опера була ще в 1970-х роках, але згідно генеральної репетиції 1978 року, була допущена на велику сцену. Компартійна номенклатура сприйняла роботу автора і постановника виступу занадто авангардною, українською та новаторською. Вперше робота була втілена і обіграна на сцені Львівського театру в 2011 році. Після, всі вистави проходили з аншлагами. Хочете пройти через історію становлення української культури, придбайте квитки на нашому сайті, замовляйте з доставкою або поспішайте до кас Львова. Ціна квитків від 80 до 700 гривень.

Фолк-опера, яку чекали 40 років

Постановка здивує глядачів: своєю масштабністю, сміливими рішеннями режисера, незвичайним підходом до відтворення минулого українського народу.

Василь Вовкун - режисер феєрії пропонує глядачеві зануритися в минуле. У першу дію гості вистави повернуться до часів язичництва і поспостерігають за побудовою відносин між людьми і природою.

Друга дія перенесе глядачів з прекрасного минулого в наші дні - з військовими діями, героїзмом, на явному прикладі українського козацтва. Кожен учасник фолк-опери, настільки вживається в свою роль, що під неволею глядач починає переживати і усвідомлювати ймовірність майбутньої катастрофи.

Фолк-опера «Коли папороть цвіте» - це не просто постановка зі смаком минулого, а явна демонстрація становлення українського народу, над якою варто задуматися.

Про інші яскраві прем'єри в театрах Львова читайте в нашій афіші.

Попереднє замовлення