Рус Укр Eng
17 травня 2019

Павло Зібров

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
250-350 грн

Центр Довженка
м. Львів, пр-т Червоної Калини, 81

Про подію

Павло Зібров зі своєю музичною програмою знову у Львові!

Павла Зіброва можна сміливо назвати перлиною української народної музики. Адже не знайдеться іншого виконавця і композитора, що працював би з такою ж віддачею і енергією, підкоряючи серця мільйонів глядачів. Роботи Павла відрізняються емоційністю і ніжністю, особливою подачею, що принесла йому небувалу славу серед жінок різного віку. Його часто порівнюють з не менш популярним співаком О. Вінником, який точно так же, як стрілець-Амур, вражає жіночі серця. Тому виступи даного артиста завжди бажані і незабутні. Переконатися в цьому можна купивши квиток за вартістю 250-350 грн.

Кращі і найулюбленіші хіти на концерті народного артиста України

Артист добре відомий не тільки своїми чуттєвими хітами, але і багатьма пародіями. Так, його пісня про польську залізницю в рази підвищила його популярність і дала можливість виступати по всій Україні з улюбленими хітами. Він майстерно обіграв популярний серед молоді трек «Колір настрою синій», чим лише збільшив кількість своїх фанатів і розширив їх вікову категорію. Тому прийти на концерт зможуть не тільки представники середнього віку, а й молоді люди, що хочуть зануритися в забавні і часом зворушливі тексти співака.

Найпопулярніші пісні П. Зіброва:

  • Колір настрою Хогвартс;
  • Польська залізниця Лову-Лову;
  • Олександра;
  • Дивне кохання;
  • Нателла;
  • Улюблена і інші.

Любите творчість цього виконавця? Тоді швидше до кас міста за квитками, або ж можете просто замовити їх на сайті нашої афіші.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99