Категорії Інформація
Каси Додати подію
Оксана Білозір
25 грудня 2022

Оксана Білозір

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 0 грн

Центр Довженка
пр-т Червоної Калини, 81

Про подію

Оксана Білозір запрошує на концерт "Різдво в колі друзів" у Львові

25 грудня у місті Львів відбудеться концерт української артистки та співачки Оксани Білозір. 

Цього разу вона запрошує вас на свою різдвяну програму, метою якої є зібрати близьких і рідних людей в одному місці, щоб трохи поностальгувати. І ми пропонуємо відвідати саме цей захід, адже він обіцяє стати душевним і по-сімейному теплим.

Щоб потрапити на концерт Оксани Білозір, ви можете купити квитки на сайті "Kontramarka" і таким чином забронювати місце в залі. Ми також пропонуємо до вивчення інші концерти в Центрі Довженка.  

Народна творчість Оксани Білозір

Пісні співачки наповнені українським колоритом, за яким можна розгледіти національні особливості та душу українського народу. Оксана Білозір співає про батьків, про молитву, про природу, про весну і кохання, про розставання, втрати й біль, а іноді навіть про чаклунство, а також про війну і віру в Перемогу.

Уся творчість співачки пронизана глибоким розумінням суті речей, які здаються, на перший погляд, звичайними. Від цього творчість стає ще більш значущою. 

І коли ви відвідаєте концерт Оксани Білозір, зрозумієте, наскільки сильною буває українська пісня і що в ній може зберігатися ціла історія! 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код