Рус Укр Eng
Категорії Інформація
29 жовтня 2019

Наталка Полтавка

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
60-150 грн

Театр Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки

Про подію

Наталка Полтавка - улюблена п'єса на сцені театру ім. Марії Заньковецької

Незважаючи на те, як багато вже сказано про любов і яка кількість творів тільки в українській літературі присвячено цій темі, Наталка Полтавка вважається класикою і до сих пір є актуальною. Адже крім любові в п'єсі порушені проблеми українського суспільства, політики, поведінки людей, побутове життя. Не обійшлося і без гумору, тому в творі є безліч комедійних, іноді навіть дуже смішних моментів, в більшості яких може себе впізнати і сучасна людина. Це один із спектаклів, який регулярно з'являється на сценах різних театрів як в Україні, так і за кордоном. І найближчий з них відбудеться 5 грудня 2018 року в Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької. Замовити квитки на виставу можна за фіксованою ціною 50 грн.

Класика української драматургії у Львові

У творі Котляревський вперше вирішив показати образ жінки-страдниці, якою є мати Наталки. Вона постійно чимось незадоволена, в будь-якій дрібниці знайде неприємність і в чому дорікнути інших. Це відображення типової ситуації нашого суспільства - все в житті погано і в цьому винен хтось інший, але не той, хто скаржиться.

Але є тут і типова українська сюжетна лінія - бажання матері видати дочку за багатого купця, хай некрасивого, набагато старшого дівчини, але принаймні вихованого і доброго. І ось Наталка вже практично погодилася на його пропозицію стати дружиною, але все раптом змінюється, коли на порозі будинку з'являється її улюблений Петро. В результаті весілля Наталка грає з ним, чому посприяло розуміння з боку купця - він настільки перейнявся щирими почуттями коханих, що просто не міг відмовити їм у щасті.

Крім цікавих діалогів в п'єсі присутні:

  • типовий ярмарковий балаган;
  • веселі народні пісні;
  • гумористичні сцени;
  • красиві костюми;
  • декорації, які ідеально передають настрій і атмосферу різних моментів твору Котляревського.

У поданні беруть участь народні та заслужені артисти України, а композиції виконують професійні музиканти. Купити квитки на спектакль для себе, батьків або друзів можна на нашому сайті львівської афіші за невисокою ціною - 50 грн. Якщо бажаєте, замовте доставку додому або придбайте тікет в оффлайн точках продажів.

Попереднє замовлення