Категорії Інформація
Каси Додати подію
“Псалми Давида”
02 грудня 2023

“Псалми Давида”

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 100-200 грн

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8

Про подію

“Псалми Давида” як переспів біблійних текстів Тарас Шевченко написав у кульмінаційний період своєї творчості. Обравши десять псалмів, ідеї яких були співзвучні з тим, що відчував Шевченко стосовно своєї батьківщини й свого народу, поет створив збірку, що служить дороговказом через роки.

“Давидові псалми” Тараса Шевченка, покладені на музику Рубеном Толмачовим, звучатимуть у виконанні хору під акомпанемент бандури.

Виконавці:

Вінницький академічний міський камерний хор імені Віталія Газінського

Христина Бедзір– художній керівник та головний дириґент

Юлія Воскобойнікова – хормейстер

Катерина Любчик – бандура

Рубен Толмачов – дириґент

Програма:

Ганна Гаврилець “Мати милосерда”

Михайло Швед – “Ангел вопіяше”

Хавʼєр Бусто – “O magnum mysterium”

Рубен Толмачов – “В глибокій долині”

Вадим Яценко – “Во Вифлеємі зоря сіяє”

Рубен Толмачов – Поетичний переспів "Псалми Давидові" Тараса Шевченка

Про виконавців:

Вінницький академічний міський камерний хор імені Газінського КЗ “Центр концертних та фестивальних програм” засновано у 1984 році випускником Одеської державної консерваторії імені Нєжданової, професором, народним артистом України, почесним громадянином міста Вінниця Газінським Віталієм Івановичем, який протягом 34 років був незмінним керівником хору. З 1993 року колектив має статус міського та працює на професійній основі. За високий рівень виконавської майстерності та професіоналізм у вересні 2008 року колективу було надано статус “Академічний”. З листопада 2019 р. хор “Вінниця” було перейменовано на “Вінницький академічний міський камерний хор імені Віталія Газінського”.

За час існування хор неодноразово представляв Україну на престижних європейських форумах і є лауреатом та дипломантом понад 60 конкурсів та фестивалів, в тому числі 6 Гран-Прі.

З 2020 р. художнім керівником та головним диригентом Вінницького академічного міського камерного хору імені Газінського призначено випускницю Національної музичної академії України Христину Бедзір.

Рубен Толмачов – хоровий дириґент, викладач, композитор, художній керівник хорової капели “Дзвіночок”, керівник чоловічого октету “ManSound”, заслужений артист України. Автор численних аранжувань та композицій для хору та вокального ансамблю, член журі міжнародних конкурсів, головний хормейстер телевізійного проєкту "Битва хорів", голова Всеукраїнського об'єднання хормейстерів "Тоніка".

Тривалість: близько години

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

 

//вікові обмеження: ~7+//

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код