Рус Укр Eng
Категорії Інформація
06 - 13 лютого 2021

Лускунчик

Ціна: 75-500 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Вибрати дату

Квитки на "Лускунчик"

Тривалість події — 80 хвилин.
06 лют., субота
07 лют., неділя
13 лют., субота

Про подію

Лускунчик - дитяча казка в новому амплуа!

Вже цієї зими 2018-2019 року на сцені Львівського національного академічного театру опери і балету відбудеться вистава Лускунчик. Здавалося б, що таку казку показати всього за 120 хвилин нереально, але артисти доведуть протилежне і запевняють, що кожен глядач отримає нереальну естетичну насолоду від побаченого, перейметься новорічно-різдвяним настроєм і захоче повернутися (навіть не 1 раз). Благо вистав буде багато і при бажанні можна буде купити квитки на два-три сеанси.

Чому це подання так люблять глядачі?

Переглянувши постановку в зрілому віці, стає досить очевидним той факт, наскільки багаторівневий твір написав Петро Ілліч Чайковський. Балет демонструє, яким чином всі життєві зміни відображаються на людях в особистісному плані. Все, що відбувається в трьох актах, включаючи порятунок принца і боротьбу з пацюками, символізує перехідний етап дорослішання, коли дитинство вимушено закінчується і приходить юність, що вимагає самостійних рішень.

У цьому шоу є все, що люблять юні і дорослі глядачі:

  • барвисті костюми;
  • артисти-танцюристи, які своїми елегантними, іноді динамічними па, без зайвих слів передають настрій і ведуть прекрасні діалоги між собою;
  • мила історія з елементами драми;
  • цікава ідея і подача;
  • яскраві декорації, зроблені на вищому рівні.

Але в цій подвійності, яка поступово розкривається протягом усього шоу, і складається вся краса і вічна актуальність твору, адже будучи дитиною можна не намагатися осмислити посил, закладений композитором, досить насолоджуватися захоплюючим сюжетом. Оцінити по гідності класичний твір можна буде в Львівському національному академічному театрі опери та балету 21, 23, 27 і 28 грудня, 3, 4, 11, 18 січня о 18:00.

Якщо вам до душі такі постановки, то ви точно оціните інші вистави театру:

  • Есмеральда;
  • Жизель;
  • Повернення Батерфляй;
  • Любов-чарівниця;
  • Ромео та Джульєтта.

А якщо все ж хочеться саме на «Лускунчик», то ви в будь-який момент можете замовити квитки на нашому сайті (також працює доставка), вартість яких варіюється від 50 до 1200 гривень. Настійно рекомендуємо замовляти місця заздалегідь, оскільки велика частина виступів доводиться на новорічні канікули.

Попереднє замовлення