Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Лісапетний Батальйон
26 лютого 2021

Лісапетний Батальйон

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 160 - 310 грн

Львівський Цирк
вул. Городоцька, 83, Львів

Про подію

Лісапетний Батальйон у Львові!

26 лютого 2021 року у Державному цирку у Львові відбудеться   концерт колективу  “Лісапетний Батальйон”і Наталії Фаліон  з програмою “Антивірусний альбом”, На вас чекають нові пісні, знайомі хіти та народне камедішоу! А зрештою, чудовий настрій напередодні весни.

Концерт “Антивірусний альбом”

Лісапетний Батальйон гурт справді народний, адже вийшли його учасниці з народу, а точніше, з одного селища на Хмельниччині. Учасників ансамблю поєднала любов до музики і пісні і відтоді вони вже понад 25 років радують Україну своєю творчістю і радіють самі. Без жартівливих пісень і дотепних жартів сьогодні важко уявити будь-які українські свята. А тим більше, зимові вечорниці, коли наші предки мали час і бажання збиратися разом для веселої забави. І зрозуміло, чому саме зимою: темніло рано, город сапати вже не треба, а телевізору ще не було...

Щоб розважитись як вміємо тільки ми, українці, приходьте на концерт “Лісапетний Батальйон” у Львові. Купуйте квитки на нашому сайті і в усіх касах міста. Ціна квитків від 140 до 350 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти з подругами у Львові? На концерт “Лісапетний Батальйон”!

  1. Разом заспівати улюблені пісні
  2. Поринути у чудовий настрій
  3. Побачитися і добре провести час

“Лісапетний Батальйон” пісні:

  • Сама файна
  • Давай баби давай
  • Лісапет
  • Секс бомби
  • Везу з поля буряки
Попереднє замовлення