Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
Корсар
15 жовтня 2021

Корсар

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 75 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

"Корсар" у Львові!

1 і 15 жовтня 2021 року на сцені Театру опери та балету пройде постановка балету в двох діях за поемою Байрона "Корсар" у Львові. Неймовірно барвисте видовище за твором англійського поета-романтика вперше було поставлено на сцені Паризької Опери в 1856 році. Лібрето до балету написали А. Сент-Жорж і Ж. Мазільє, тут воно представлено в редакції Ю. Малхасянц. Використано музику Лео Деліба, Цезаря Пуньї, Петра Ольденбургського, Ріккардо Дрінго.

Балет в 2-х діях, 4-х картинах

Інтригуюча і хвилююча картина з життя корсарів чекає глядача на сцені театру. Як це часто буває, справжні пригоди не можуть обійтися без любові. У центрі оповідання знаходяться палкі почуття між ватажком корсарів Конрадом і вихованкою господаря невільничої ринку Медорою, яку вже приглядів для гарему заможний паша Сеїд. Наших героїв чекає зрада, викрадення, самопожертва і безліч лихих перешкод і несподіваних поворотів на шляху до спільного щастя.

Щоб потрапити на балет "Корсар" у Львові, купуйте квитки на сайті і в касах міста. Ще більше видовищних балетів в афіші Львова завжди доступні на сторінках Контрамарка. 

Де подивитися барвистий і хвилюючий балет у Львові? На постановці балету "Корсар"!

  1. Зворушлива історія кохання
  2. Музика італійських авторів
  3. Виразні сцени балету
  • Балетмейстер-постановник: заслужена артистка Росії, лауреат премії «Душа танцю» Юліана Малхасянц ( Великий театр Росії, м. Москва)
  • Диригент-постановник: заслужений артист України Юрій Бервецькій
  • Художник-постановник: народний художник України Михайло Риндзак
  • Художник по костюмах: Христина Козак
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код