Категорії Інформація
Каси Додати подію
05 - 06 грудня 2023

Казковий мюзикл "Вкрадений час"

Ціна: 250-700 грн

!FESTrepublic
м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26
Вибрати дату

Замовити квитки на "Казковий мюзикл "Вкрадений час""

Тривалість події — 70 хвилин.
05 груд., вівторок
06 груд., середа

Про подію

Напередодні Різдва та Нового Року, очікуючи на подарунки святого Миколая, ми віримо в дива дужче ніж будь-коли, потайки сподіваючись, що саме добрий бородань здійснить найзаповітнішу мрію кожного. 

Ця дивовижна історія трапилася у казковому містечку, де розташована майстерня святого Миколая, у якій він, не покладаючи рук, наполегливо працює разом зі своїми відданими помічниками-ельфами. Попереду Різдво і на його подарунки під подушками і ялинками чекають мільйони дітей по всьому світу. Однак навіть бездоганно налаштована та роками перевірена система може дати збій. Так сталося цього разу.  У передсвятковій метушні балакучий ельф-бешкетун через непорозуміння залишився без подарунка, а відтак образився на Миколая і вирішив помститися йому, викравши ніщо інше, як... чарівний хронометр часу.  Але ж без нього святий Миколай не зможе завести мотор свого ретромобіля і не потрапить до малечі на свято! Ситуацію врятує хлопчик Лев, який свято мріяв стати помічником Миколая та добра ельфиня Кеті. Разом вони вирушають на пошуки маленького крадія годинника, заручившись допомогою вірних друзів. 

Фантастична мандрівка Фабрикою Святого Миколая – історія, від якої перехоплює подих. Карколомні пригоди, яскраві персонажі та неймовірні відкриття – ця історія неодмінно закінчиться добре. Але спершу її героям доведеться попрацювати, пройти нелегкі випробування та багато чого подолати, діючи дружно та злагоджено. Усі разом вони навчаться бути мудрими, розважливими та відкривати свої серця на добро.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код