Рус Укр Eng
Категорії Інформація
KADNAY
07 грудня 2018

KADNAY

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 300 грн

!Festrepublic (Фест Репаблік)
м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26

Про подію

KADNAY - справжній український електропоп у Львові!

7 грудня 2018 року на сцені львівського клубу FESTREPUBLIC. CLUB виступить молода, але вже успішна і прогресивна, група KADNAY. Кожна їхня пісня - це душевна історія, яка траплялася практично з кожним, з ноткою драматизму і глибоким змістом. У композиціях прекрасно переплітаються елементи 2 музичних напрямків - де потрібно сказати про сумне, з'являється інді, де відобразити радість або веселощі - електропоп. Саме завдяки такому симбіозу музиканти стали успішними, а купити квитки на їх концерт можна прямо на нашому сайті. Крім того, діє функція доставки, яка дозволить отримати замовлення прямо на руки.

Чому концерт варто відвідати?

KADNAY- досить молодий колектив за мірками українського шоу-бізнесу. Проте, з 2012 року дует вже встиг обзавестися вірною армією фанатів. Одним з найбільш примітних моментів у творчій біографії виконавців стала участь у відборі на Євробачення в 2017 році. Нехай група і не стала представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі, але цей етап дозволив обзавестися новими шанувальниками і донести свою музичну авторське бачення до ще більшої кількості людей.

За свою недовгу кар'єру музичний колектив встиг отримати безліч тематичних премій, серед яких премія в номінації «Інді» на конкурсі «Золота жар-птиця». Це доводить, що хлопці роблять все правильно.

У 2018 році група також виступила на одному з найбільших європейських музичних фестивалів Sziget, де зірвала овації і викликала нереальне захоплення серед гостей заходу. На концерт варто сходити хоча б заради душевності і чуттєвих хітів:

  • Тіло;
  • Колискова;
  • Притулись до мене;
  • Beat Of The Universe;
  • Відчуваю.

Музика групи Каднай - це чисті емоції, загорнуті в глянсову обгортку електропопа, тому їх пісні повинен почути кожен. Вони співають і на українському, і на російській, і на англійській мовах, тому будь-яка молода людина тут знайде, що послухати. А дівчат деякі пісні реально можуть довести до сліз, у хлопців - викличуть бажання нагадати коханій про свої почуття. Тому краще йти на виступ у Львові не одному, а з коханою людиною або друзями. Тим більше на сайті Контрамарка дуже легко замовити квитки на велику компанію в кілька кліків.

Попереднє замовлення