Рус Укр Eng
Євген Хмара
08 березня 2019

Євген Хмара

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
550-1200 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Євген Хмара у Львові - найкращий український піаніст сучасності

Окремі представники сучасної української музики отримують можливість піти в мейнстрім і там зайняти свою нішу, виключно завдяки виробленню власного підходу до створення композицій та працьовитості. У всякому разі, так було з Євгеном Хмарою, талановитим мульти інструменталістом. Його вміння в музичній імпровізації настільки великі, що він навіть має Голлівудську премію, що відзначає його значні навички. Оцінити пишність його таланту гідно можна буде у Львівському національному академічному театрі опери та балету 8 березня 2019 року. Купити квитки на захід можна на сайті в кілька кліків.

Хто такий цей віртуоз і чого чекати від концерту?

Євген Хмара - музикант, виступ якого однозначно гідний відвідування з декількох причин. По-перше, чоловік має статус YAMAHA ARTIST, що свідчить про ідеальне володінні фортепіано конкретно фірми YAMAHA.

По-друге, це не просто виконавець, а піаніст-віртуоз, якого із задоволенням запрошують на різні пісенні телешоу (основна його робоча діяльність зараз - гра на роялі в програмі «Х-Фактор»), концерти зірок для акомпономування. Також слід сказати, що він був фіналістом одного з сезонів шоу «Україна має талант», з гідністю представивши світ фортепіанної музики всій країні.
Третя причина - кожен концерт фортепіанного виконавця - це справжня звукова феєрія, що складається з постійно змінюючих один одного інструментальних композицій. Завдяки вмілим переходах вся концертна програма звучить, як єдине ціле. Він знає, як зробити так, щоб абсолютно різні інструменти спрацювалися як єдиний механізм, здивувавши звучанням всіх в залі. Цей хлопець обожнює експерименти, а в поєднанні з ідеальним володінням своїм робочим пристосуванням це виглядає неймовірно і динамічно.

У концертній програмі будуть задіяні такі особливості:

  • Оркестр;
  • Рок-бенд;
  • Саксофонні партії;
  • Вокальні партії;
  • Струнний квартет.

В цілому, в ході виступу на сцені з'явиться близько ста різноманітних артистів. Програма заходу ще нова, але Євген відрепетирував всі аспекти аж до найдрібніших деталей, тому буде як завжди прекрасно і атмосферно. Купити квитки на захід можна за ціною 350-1200 грн, або ж замовити доставку на нашому сайті.

Попереднє замовлення