Категорії Інформація
Каси Додати подію
16 - 30 грудня 2023

Друзі

Ціна: 90-120 грн

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
вул. Гнатюка, 11
Вибрати дату

Замовити квитки на "Друзі"

Тривалість події — 90 хвилин.
16 груд., субота
30 груд., субота

Про подію

П’єса Аманди Стерс та Давіда Фоенкіноса

Переклад Соломії Гриценяк

комедія

вік: 16+

тривалість: 1 год 30 хв

прем’єра: 08.10.2023

Упередження в житті заважає яскраво бачити цей світ, а створюючи певний (нерідко хибний) образ людини, ми не можемо сприймати її по-іншому. А варто, адже відкриваючи одне одного ми відкриваємо окремий світ, наповнений радощами, переживаннями та калейдоскопом емоцій. Особливо, коли це стосується дружби, адже часто вона вимагає більше терпіння, аніж любов.

Режисери вистави – французькі кінорежисери світового рівня: брати Стефан та Давід Фоенкіноси. Стефан – кастинг-директор, сценарист та кінорежисер, актор. Давід – прозаїк, драматург, сценарист та кінорежисер. Спільно вони зняли безліч фільмів світового визнання, поставили не одну виставу у Франції. Їх спільною мрією було поставити виставу в Україні. І ця мрія здійснилась.

П’єса, написана Давідом Фоенкіносом та Амандою Стерс – комедія з легким французьким гумором, адаптованим до українського контенту перекладачкою Соломією Гриценяк. На Вас чекає добірний культурний гумор, багато музики та тонкощі дружніх стосунків.

режисери-постановники – Давід Фоенкінос, Стефан Фоенкінос

сценографія – заслужений діяч мистецтв України Мар’ян Савіцький

художники-постановники – заслужений художник України Дарія Зав’ялова, Олена Зотова

Дійові особи та виконавці

Дмитро – Олександр Чешеров, Василь Василик

Сергій – Олександр Трифонюк, Юрій Курило

Галя – Богдана Бончук, Мар’яна Світ

Увага!

Продаж квитків припиняється за 5 хв до початку вистави.

Після третього дзвінка глядачі до залу не впускаються, а вартість квитка не повертається.

Адміністрація залишає за собою право на заміну чи перенесення вистави.

У разі повітряної тривоги – вистава зупиняється, а всі глядачі повинні спуститися в укриття. Якщо повітряна тривога триває до 30 хв – вистава продовжується, якщо більше 30 хв – вистава переноситься, квитки залишаються дійсними.

Звертаємо Вашу увагу, що з жовтня 2018 у нашому Театрі стартував проект «Інклюзивний театр». Відтепер перегляд вистав нашого репертуару доступний людям з порушенням зору — для них передбачена послуга аудіодискрипції (коментування вистави через приймачі з навушниками). Скористатися нею можна заздалегідь зателефонувавши у касу. Також у глядацькій залі передбачені спеціальні сидіння для людей з порушенням опорно-рухового апарату, що користуються візком.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код