Категорії Інформація
Каси Додати подію
1984 OCCUPATION
20 червня 2024

1984 OCCUPATION

Ціна: 90-590 грн

Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1
Купити квиток

Замовити квитки на "1984 OCCUPATION"

Тривалість події — 110 хвилин.
20 черв., четвер

Про подію

“1984” OCCUPATION у Львові!

24 лютого, 3, 22 березня та 13 квітня 2024 року в Національному драматичному театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться спектакль “1984” OCCUPATION у Львові. 

Роман Джорджа Орвелла “1984” - одна з найвідоміших антиутопій у світі. Досліджуючи тоталітарний режим та життя в ньому, письменник передбачив чимало явищ, з якими людство зіштовхнулося набагато пізніше. На жаль, для України ця книга наразі надзвичайно актуальна. 

Пластична драма за романом Джорджа Орвелла 

Режисерка Влада Бєлозоренко каже про виставу: “Окуповані та деокуповані території України – наша непомітна сьогодні рана на тілі держави, але вона така гірка і така болюча, що я не уявляю скільки поколінь має перепрожити цю травму, аби повністю від неї зцілитись. Я хочу аби ця історія нагадала нам і світу, що поруч з фізичною війною щодня десь в окупації точиться інша війна – війна людини за свою людяність, за свою особистість, за свою волю”. 

Щоб потрапити на спектакль “1984” OCCUPATION у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше спектаклів в афіші Львова шукайте у нас на сайті. 

 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код