Категорії Інформація
Каси Додати подію
ІВАСЮК НАЗАВЖДИ
27 травня 2024

ІВАСЮК НАЗАВЖДИ

Ціна: 360-990 грн

Львівська національна опера
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Купити квиток
360-990 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "ІВАСЮК НАЗАВЖДИ"

Тривалість події — 120 хвилин.
27 трав., понеділок

Про подію

До 75-річчя Володимира Івасюка: у травні концерти “Івасюк назавжди” відбудуться у Львові і Тернополі

Відомий концертний проект “Івасюк назавжди” продовжує звучати Україною. 25 травня популярну концертну програму почують у Тернополі (Драмтеатр), а 27 травня - у Львові (Львівська національна опера). Цьогоріч славетному українському композиторові Володимиру Івасюку було б 75. Заслужена академічна капела України “Трембіта” і знані співаки продовжують вшановувати геніального автора пісень на сценах України.

Капела “Трембіта” у складі хору, оркестру та ритм-групи - під керівництвом і диригуванням народного артиста України Миколи Кулика - цього разу запросила до співпраці таких солістів: переможця “Голосу країни” Павла Табакова, учасника вокальної формації “Піккардійська Терція” Андрія Капраля, а також співачок Вікторію Ященко, Марину Коренєву і Ольгу Муль.
“Івасюк назавжди” - це два десятки пісень Володимира Івасюка. Серед них, окрім всесвітньо відомих хітів “Червона рута”, “Водограй” і “Я піду в далекі гори”, - “Мальви”, “Пісня буде поміж нас”, “Я твоє крило”, “Лиш раз цвіте любов”, “Не згаси вогонь”, “Повір очам”, “Жовтий лист”, “Колискова вітру”, “Відлуння”, “Нестримна течія”, “У долі своя весна”, “Колискова для Оксаночки” та ін.
Вшановувати Володимира Івасюка у концертних проектах Капела “Трембіта” розпочала понад 10 років тому. Роман Мельник та Микола Кулик створили нові аранжування відомих і малознаних пісень композитора. Так, зберігши автентичну українську мелодику та народний гуцульський, карпатський колорит, закладені автором, у творах Івасюка почали прослуховуватися елементи року, кантрі, реґі... За останні десять років цю концертну програму чули у багатьох містах України - від обласних до районних центрів.
- Івасюк не втрачає своєї актуальності уже багато років, - каже народний артист України, керівник Капели “Трембіта” Микола Кулик. - Він творив геніально. Його надзвичайно талановита музика несла цікаву ідею - і стала вічною. Яскраву, оригінальну мелодійну структуру його пісень не сплутати ні з ким іншим. Івасюк - це завжди “в десятку”. Українці хочуть слухати своє, повертатися до свого коріння. І велика війна з новою силою повертає на сцени України наших геніїв: Івасюка, Білозіра, Яремчука...

Концерти “Івасюк назавжди” 25 травня у Тернополі та 27 травня у Львові будуть приурочені до 75-річчя Володимира Івасюка. Крім того, саме у травні 1979 року Львів масово попрощався із маестро: похорони перетворилися на своєрідну акцію протесту українців проти злочинів совєтського режиму.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код