Рус Укр Eng
21 января 2019

Різдвяна феєрія

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
150-600 грн

Львовский национальный академический театр оперы и балета
г. Львов, пр-т Свободы, 28

О событии

Гурт Олега Кульчицького — колектив з великою історією, який зачаровує своєю майстерністю та винятковістю. «Різдвяна Феєрія» з Гуртом Олега Кульчицького 21 січня 2019році у Львівській опері-це Різдвяна програма з новими колядками, з новими піснями, з новим солістом, лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фіналістом Х-фактора України Дмитром Хвостенко.

Колектив працює в стилі класік етнофольк-модерн.

За час свого існування, Гурт Олега Кульчицького тільки у місті Львові у найпрестижніших залах презентував більше 700 сольних концертів.

Як скрипаль, Олег Кульчицький неодноразово приймав участь у концертах в Національному палаці «Україна»,представляв українське мистецтво у культурних заходах президентів та прем`єр-міністрів європейських та азійських країн, виступав на 8-му з’їзді королівських династій в Парижі, аплодували його виступу на «Слов’янському базарі» в Білорусії, у відкритті днів України в Туркменістані, в Іспанії, в Бельгії, в Англії, в Ізраїлі, в Афінах — у програмі «Зірки України-зірковій Греції».

Програма «Різдвяна феєрія» Гурту Олега Кульчицького -це грандіозне шоу, що занурить кожного в казкову різдвяну атмосферу, здивує Вас і залишить у Вашій пам`яті найкращі враження на довгий час це Різдвяне дійство.

Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99