Категории Информация
Кассы Добавить событие
26 августа 2024

Музыка миров ХАЯО МИЯДЗАКИ от LUMOS Orchestra

Цена: 590-1590 грн

Львовская национальная опера
г. Львов, пр-т Свободы, 28
Купить билет
590-1590 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Музыка миров ХАЯО МИЯДЗАКИ от LUMOS Orchestra"

26 авг., понедельник
19:00
590-1590 грн
Купить билет

О событии

Один з найвидатніших у світі анімаційних режисерів. Автор казок, що однаково цікаві і малим, і дорослим. Володар премії "Оскар" та численних інших світових премій.

Усе це – маестро Хаяо Міядзакі.

Поринути у світ видатного майстра, музику до багатьох робіт якого написав не менш видатний композитор Джо Хісаіші, вже 26 серпня можна буде у виконанні симфонічного оркестру LUMOS Orchestra у Львівській Національній Опері.

"Віднесені привидами", "Мандрівний замок Хаула", "Принцеса Мононоке", "Навсікая з Долини Вітрів", "Мій сусід Тоторо", "Небесний замок Лапута", "Порко Россо", "Рибка Поньо на кручі", "Вітер дужчає", "Відьмина служба доставки", "Хлопчик і чапля", "Позичайка Аріетті", "Шепіт серця" – усі найкращі анімаційні стрічки, руку до яких доклав Міядзакі, зібрані в одному концерті!

Анімаційні шедеври маестро сповнені глибоких сенсів, роздумів про життя, смерть, природу, творіння, любов... Музику з них вважають за честь виконувати найкращі оркестри світу. В Україні ж вона звучить вперше в виконанні LUMOS Orchestra!

А симфонічний оркестр LUMOS Orchestra – унікальний музичний колектив у якому об'єднались кращі професійні музиканти Львова, що водночас є великими шанувальниками саундтреків та фантастичних світів. Їх постановки детально пророблені аби максимально занурити у світ, наповнені тематичними нюансами, унікальними активностями та розгорнутою драматургією що здатна розчулити та надихати. Великі тематичні концерти накшталт "Гаррі Поттера", "Гри Престолів", "Володаря Перснів", шоу по саундтрекам з відеоігор, серіалів, мультфільмів, співпраця з відомими акторами та композиторами, творчі кліпи та більше 800 композицій у репертуарі – усе це доробок колективу за більш ніж 13 років існування.

Диригент – Роман Кресленко

Художній керівник – Діана Коваль

Предварительный заказ
Заявка на промо-код