Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Львів
12 травня

ЗЛАТА ОГНЄВІЧ. КОНЦЕРТ НА БІС

Ціна: 260-900 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Купити квиток
260-900 грн
Купити квиток

Квитки на "ЗЛАТА ОГНЄВІЧ. КОНЦЕРТ НА БІС"

12 трав., вівторок

Про подію

Всеукраїнський тур Злати Огнєвіч під назвою "Чекай" продовжується. Спеціально для міста Львів артистка дасть концерт на «біс» вже у травні 2020 року, адже її минулий концерт у грудні пройшов з аншлагом і не всі прихильники змогли потрапити на цей виступ. Вщент заповнений Театр Марії Заньковецької довго не відпускав співачку. І ця любов львівян до артистки взаємна - неодноразово у своїх інтерв’ю Злата згадувала Львів як улюблене місце не тільки для концертів, але і для відпочинку.

Нагадаємо, перша частина туру вже відбулася у 2019 році та охопила концертами Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Кременчук, Кривий Ріг, Рівне, Луцьк, Житомир, Ужгород, Чернівці.

Назва туру доволі символічна, адже кожен з нас кожного дня чекає на щось неймовірне, своєю музикою Злата Огнєвіч доводить кожному слухачу на концертах, що варто чекати і вірити у краще.

В рамках туру "Чекай" прозвучать відомі хіти співачки, які неодноразово ставали лідерами хіт-парадів: "Танцювати", "Doloni", "Запали вогонь", "Солодка кара" та багато інших. Крім того, слухачі почують пісні зі студійного альбому "Грані", а також найбільш відверті пісні - авторські композиції виконавиці, яким не займати красномовності. Особливим подарунком стануть пісні, які артистка виконає під власний акомпанемент, для неї ці композиції надто особисті.
Крім того, глядачів очікує і виконання соціального треку «Богиня», який став лозунгом для українських жінок.

Це буде вже третій концертний тур артистки містами України і тому вона вирішила зробити ставку на те, чого зараз не вистачає - справжність та мінімалізм. Лише за допомогою пісень, музикантів, балету та неймовірних світлових рішень слухач зможе поринути у атмосферу того, чим насправді живе артистка - Музики!

Попереднє замовлення