Рус Укр Eng
Категорії Інформація
22 травня 2021

За двома зайцями

Ціна: 50-250 грн

Театр Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки
Купити квиток

Замовити квитки на "За двома зайцями"

22 трав., субота

Про подію

За двома зайцями - з гумором про головне!

П'єса М. Старицького За двома зайцями залишила досить масштабний слід в сучасній слов'янській культурі. Пригоди ушлого цирульника Свирида Голохвастова, його моральний конфлікт і бажання поєднати щире почуття любові з меркантильним розрахунком - саме це наражається на гостру сатиру. І 7 грудня 2018 року можна буде оцінити інтерпретацію класичного спектаклю в режисурі О. Огородника в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької. А купити квитки на виставу можна прямо на нашому сайті без будь-яких комісій і додаткових платежів.

Безсмертна класика вистав в новій авторській інтерпретації

Прем'єрний показ «За двома зайцями» відбувся в 1883 році, і з того самого моменту постановка не втрачає в своєї актуальності. Яскраві типажі, незвичайні ситуації і нескінченна гонка Голохвастова за горезвісними метафоричними «зайцями», продовжують викликати позитивні емоції у глядачів.

В ході, здавалося б, смішної і всього лише забавною історії, автор доносить до читачів і глядачів важливі речі:

  • Чи так вже важливий шлюб за розрахунком, ніж щирі і справжні почуття?
  • Чи все таємне в якийсь момент (зазвичай невідповідний) стає явним?
  • Що важливіше - багатство чи щасливе життя з коханою людиною?

Спектакль показує, що ніколи не потрібно видавати з себе ту людину, якою насправді ти не є. Адже хтось точно знає вашу справжню, правдиву історію. І якщо зайти з брехнею занадто далеко, можна в один момент залишитися не тільки без нічого матеріального, а й втратити свою честь і гідність в очах оточуючих.

У виставі беруть участь кращі актори театру імені Марії Заньковецької:

  • Андрій Войтюк;
  • Інна Калинюк;
  • Світлана Мелаш;
  • Юрій Хвостенко;
  • Анастасія Делайчук, ін.

Вони прекрасно справляються зі своїми ролями, абсолютно точно передаючи настрій героїв, їх характер, особливості поведінки і темпераменту. Образи доповнюють вдало підібрані костюми та інші акторські атрибути. А реалістичності того, що відбувається надають яскраві декорації.

Купити квитки на спектакль за ціною 100-150 грн. можна на нашому сайті львівської афіші, де також діє можливість доставки квитків. Це приваблива пропозиція дозволить заощадити час і витратити його на інші приємні речі. Чекаємо всіх бажаючих в театрі у Львові 7 грудня о 12.00.

Попереднє замовлення