Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
29 травня - 03 липня 2022

ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ

Ціна: 80-150 грн

Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1
Вибрати дату

Замовити квитки на "ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ"

29 трав., неділя
10 черв., пʼятниця
19 черв., неділя
25 черв., субота
03 лип., неділя

Про подію

Вистава «За двома зайцями» у Львові!

У Національному академічному драматичному театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться класична комедія за п’єсою Михайла Старицького «За двома зайцями» у Львові. Прем’єра вистави відбулася 24 лютого 2018 року. Режисер-постановник Орест Огородник.

Культова п’єса на сцені Львівського театру

Відома з дитинства історія розповідає про залицяння цирульника Свирида Голохвастова до заможної Проні Прокопівни та її красивої, проте бідної, двоюрідної сестри Галі. Спочатку Голохвастову здається, що він зможе одружитися з багатою Пронею, тато якої має крамницю, і одночасно закохати у себе Галю. Мати Галини також не проти такого шлюбу, адже їй здається, що Свирид Петрович багатий наречений. Однак у самого Свирида інші плани. Його цирульню можуть закрити за борги, і саме тому він хоче взяти шлюб з Пронькою

Свого часу Проню Прокопівну зіграла українська актриса Тамара Яценко. Ця роль стала її справжньою візитною карткою. ЇЇ партнером по зйомкам був не менш шанований актор Олег Борисов. До речі, роль служниці Химки виконала легендарна актриса театру Заньковецької Таїсія Литвиненко. Перша ж прем’єра вистави відбулася у столиці ще 4 листопада 1883 року і відтоді не залишає байдужим вже не одне покоління глядачів.

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних вимог відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на чудову виставу "За двома зайцями" у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше неймовірно смішних вистав в афіші Львова шукайте на нашому сайті.

Куди піти з родиною у Львові? На комедійну виставу "За двома зайцями"!

  1. Українська театральна класика
  2. Улюблені та знайомі персонажі
  3. Народний гумор та колорит
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код