Рус Укр Eng
05 - 28 вересня

За двома зайцями

40-150 грн

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки
Вибрати дату

Квитки на "За двома зайцями"

05 вер., четвер
28 вер., субота

Про подію

За двома зайцями - з гумором про головне!

П'єса М. Старицького За двома зайцями залишила досить масштабний слід в сучасній слов'янській культурі. Пригоди ушлого цирульника Свирида Голохвастова, його моральний конфлікт і бажання поєднати щире почуття любові з меркантильним розрахунком - саме це наражається на гостру сатиру. І 7 грудня 2018 року можна буде оцінити інтерпретацію класичного спектаклю в режисурі О. Огородника в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької. А купити квитки на виставу можна прямо на нашому сайті без будь-яких комісій і додаткових платежів.

Безсмертна класика вистав в новій авторській інтерпретації

Прем'єрний показ «За двома зайцями» відбувся в 1883 році, і з того самого моменту постановка не втрачає в своєї актуальності. Яскраві типажі, незвичайні ситуації і нескінченна гонка Голохвастова за горезвісними метафоричними «зайцями», продовжують викликати позитивні емоції у глядачів.

В ході, здавалося б, смішної і всього лише забавною історії, автор доносить до читачів і глядачів важливі речі:

  • Чи так вже важливий шлюб за розрахунком, ніж щирі і справжні почуття?
  • Чи все таємне в якийсь момент (зазвичай невідповідний) стає явним?
  • Що важливіше - багатство чи щасливе життя з коханою людиною?

Спектакль показує, що ніколи не потрібно видавати з себе ту людину, якою насправді ти не є. Адже хтось точно знає вашу справжню, правдиву історію. І якщо зайти з брехнею занадто далеко, можна в один момент залишитися не тільки без нічого матеріального, а й втратити свою честь і гідність в очах оточуючих.

У виставі беруть участь кращі актори театру імені Марії Заньковецької:

  • Андрій Войтюк;
  • Інна Калинюк;
  • Світлана Мелаш;
  • Юрій Хвостенко;
  • Анастасія Делайчук, ін.

Вони прекрасно справляються зі своїми ролями, абсолютно точно передаючи настрій героїв, їх характер, особливості поведінки і темпераменту. Образи доповнюють вдало підібрані костюми та інші акторські атрибути. А реалістичності того, що відбувається надають яскраві декорації.

Купити квитки на спектакль за ціною 100-150 грн. можна на нашому сайті львівської афіші, де також діє можливість доставки квитків. Це приваблива пропозиція дозволить заощадити час і витратити його на інші приємні речі. Чекаємо всіх бажаючих в театрі у Львові 7 грудня о 12.00.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99