Категорії Інформація
Каси Додати подію
04 грудня 2022

Все Про ЦЕ

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ФЕСТИВАЛІ»
Ціна: 490-690 грн

Готель "Жорж"
Пл. Міцкевича, 1

Про подію

Про проект

Цей проект створений, щоб привернути максимальну увагу до проблеми відсутності сексуальної освіти та підтримати «інститут сімейно-родинних стосунків», які зазнали значних трансформацій разом із усім нашим суспільством.

Ми зібрали фахових спеціалістів в сфері медицини, сексології, психології, науки, а також громадських активістів для загальних обговорень та тематичний лекцій.

Програма заходу

Лекторій в якому зібрані фахові спеціалісти з різних напрямків мета яких поспілкуватися з аудиторією, розширити горизонт знань слухачів та відповісти на хвилюючі питання.

Лекторій буде складатися із трьох блоків:

- Коли і як варто говорити з дитиною про секс і чому це важливо (поради психолога).

- Як побудувати міцні стосунки? Основи успіху та психологія

- Як урізноманітнити інтимне життя. Ідеї та поради від сексолога

А також:

- Продаж освітньої літератури

- Спілкування зі спеціалістами, працівниками сексшопів, які пояснять для чого потрібні секс-іграшки, допоможуть позбутися страхів і сумнівів повʼязаних з цією темою.

- Виставка тематичних художніх робіт фотографів та художників

Спікери:

Ксаверій Кнотц - Священик та викладач у семінарії Ордену братів менших капуцинів, доктор пасторального богослов'я.Ведучий реколекцій для подружніх пар на теми сексуальності.

Автор книжок: «Подружній акт. Шанс зустрічі з Богом і подружньою половинкою», «Секс, якого не знаєте. Для подружжів, які люблять Бога», «Не бійтеся сексу. Кохай і роби, що хочеш».

Ольга Братко - Психотерапевт, сексолог, сімейний секс-терапевт, тренер для батьків дітей та підлітків, автор трансформаційних та освітніх курсів. Працює у підходах Позитивна та Транскультуральна психотерапія (WAPP), психоаналіз, нейропсихологія

Оксана Єфремова - Акредитована КПТ-терапевтка, сексологиня. Авторка тренінгів про психологію і сексуальність, запрошена експертка на телеканалах, авторка колонки про психологію війни для ВВС Україна, співавторка курсу про базову психологічну допомогу на Prometheus.

Юлія Єрмоленко - Експертка з сексуальної освіти, психологиня, автор книги-бестселлера «Малечі про інтимні речі». Більше 7 років проводить лекції із сексуальної грамотності для підлітків та дорослих.

Віталій Курсик - Сертифікований сексолог-терапевт та сексолог-консультант. Ведучий семінару - зустрічі “Сороміцькі питання, які нема кому поставити”

Анастасія Забела - Психологиня, консультант із питань освіти для дорослих, статевого виховання для дітей та молоді. Авторка блогу “У трусах”

Ірина Третьяк - талановита художниця добре відома, як в Україні, так і далеко за її межами. а її рахунку десятки соціальних проектів і участь в благодійних заходах, одне з яких, - «Великі дитячі вечорниці Олега Скрипки».

Все Про Це

Львівський Форум Сексуальних Відносин

Лекторій

Майстер Класи

Семінари

Панельні дискусії

Секс Іграшки

Фотовиставка Ню

Живопис Естетики Тіла

Классика Кіно Еротики

Еротична Проза та Поезія

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код