Категорії Інформація
Каси Додати подію
04 січня 2024

Виставка малюнків маріупольців "Додому"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 30 грн

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8

Про подію

Додому… Як багато закодовано в цьому слові. Як боляче його вимовляти тим, в кого цей дім відібрали…

"Маріуполь чекає повернення додому". Це тема нової виставки у Галереї органного залу, яка відбувається у рамках проєкту "Культурна деокупація Маріуполя" спільно з центром “ЯМаріуполь.Львів” та Маріупольською художньою школою імені Архипа Куїнджі.

На виставці представлені малюнки учнів Маріупольської художньої школи імені Архипа Куїнджі, частково релокованої до Львова з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Поруч із ними ми побачимо картини дорослих маріупольців, учасників арттерапевтичної групи, яка розпочала свою роботу влітку 2022 року у Львівському органному залі.

Живопис та музика – два крила, що витягують з депресії та дають сили на життя і боротьбу. У картинах маріупольців, написаних в Органному, сплелися гаркота втрат і віра в майбутнє, біль від пережитого та вдячність ЗСУ, спогади про чарівне місто біля моря та надія на те, що воно скоро знову замайорить синьо-жовтими кольорами.

Кураторка виставки – Оксана Пехотська-Гнатишин.

Виставка діє з 2 грудня по 4 січня включно, щодня з 13:00 до 18:30. Вхід в Галерею органного залу – за вхідним квитком, який дає також право відвідування концертного залу.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код