Категорії Інформація
Каси Додати подію
30 листопада 2023

Виставка "Коди пам'яті" Ярослави Ткачук

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 30 грн

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8

Про подію

Виставка “Коди памʼяті” Ярослави Ткачук – це неповторний мистецький досвід. Роботи мисткині неможливо порівняти ні з чим. Художниця використовує техніку ткацтва, вишивки, аплікації, створюючи полотна з текстилю, металу, рослин, дерева. 

“Для своїх творів завжди хочу підшукати особливі матеріали, фактури, відтінки, при цьому завжди опираюсь на природні властивості того чи іншого матеріалу, як то латунь, чи мідь, що при окисленні дає неймовірну палітру”, – пояснює мисткиня.

Ярослава Ткачук створює гобелени-картини, наповнені як фактурно, так і сенсово. “Моє мистецтво про спогади, емоції і відчуття, про історію давню і не дуже, не зовсім сакральне, не класиче”, – говорить художниця.

“Коди памʼяті” – персональна виставка Ярослави Ткачук. Роботи в ній обʼєднані тонкими ниточками-павутнками, зітканими в одну ідею – памʼять роду, надбання, яке ми отримали від предків, і яке переосмислюючи та переживаєми віддаємо нащадкам.

 

Відкриття виставки відбудеться 2 листопада о 17:30. Вхід на відкриття – вільний.

Виставка діє щодня з 13:00 до 19:00. Вхід в Галерею органного залу – за вхідним квитком. Квитки можна придбати у касі чи онлайн на сайті kontramarka.ua.

 

 

Про художницю:

Ярослава Ткачук народилася у місті Коломия.

У 2000 закінчила Косівський коледж декоративно-прикладного мистецтва, відділ художнього текстилю. У 2008 закінчила Львівську національну академію мистецтв, відділ художнього текстилю. З 2013 є членкинею Національної спілки художників України.

Починаючи з 2002 року відбулося понад 10 персональних виставок художниці в  Україні та за кордоном, брала участь у міжнародних проектах у США, Австрії, Німеччині, Польщі, Греції, Франції. 

 

Серед знакових:

2002 – Міжнародне Бієнале “Скіфія”, Херсон.

2010 – “Як птахи” персональна виставка в галереї “Мистець” київської організації Національної спілки художників України, Київ.

2015 – “Небеса відкриті” персональна виставка в рамках проекту Галереї сучасного сакрального мистецтва Iconаrt “Вихід”, Львів.

2016 – 15th International Triennial of Tapestry (15-те міжнародне трієнале текстилю), Лодзь (Польща)

2020 – “Бієнале Шептицький”, Центр Шептицького, Львів.

2021 – “Імена твої. Україн”», Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, Луцьк.

2022 – “FiberEffect” Український Інститут Америки, Нью Йорк (США)

 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код