Категорії Інформація
Каси Додати подію
ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко
11 березня 2024

ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1

Про подію

Не пропустіть культурну подію національного значення! 

Концерт "Тельнюк: Наш Шевченко" у супроводі  симфонічного оркестру та заслуженої академічної капели України «Трембіта» - візуальний музичний проєкт, втілений сестрами Тельнюк, що створює унікальний простір, де 12 віршів Тараса Шевченка стають частиною величезної симфонії. 13-та пісня, створена Валентином Сильвестровим, додає особливий шар емоцій. 

Леся Тельнюк, композитор і виконавець, дарує життя віршам, перетворюючи їх на музичні шедеври під керівництвом Володимира Сіренка. Проєкт виходить за рамки звичайних артвиступів, де сестри Тельнюк відмовляються від камерності, створюючи абсолютну гармонію та розкриваючи новий вимір прочитання поезії Шевченка.

Замовляйте квитки вже зараз на концерт, який відбудеться…

"Наш Шевченко" - не просто подія, це мистецький дарунок від Галі та Лесі Тельнюк. Їхній "тельнюківський" формат перекладає поезію Шевченка з тонкою увагою до слова, відчуваючи справжню суть та емоції.

Проєкт став можливим після подій Майдану, ставши символом Революції гідності. Виступи сестер Тельнюк не лише вражають аудиторію, але і переносять поезію Шевченка в новий, актуальний контекст. Не пропустіть унікальну можливість насолодитися абсолютною гармонією та інтимністю "Нашого Шевченка". 

Запрошені гості вечора відомі українські автори Марʼяна Савка та Дмитро Лазуткін.

Квитки вже в продажу, дозвольте собі зануритися в цей мистецький світ.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код