Категорії Інформація
Каси Додати подію
Танцювально-перформативна вистава «Уроки музики»
07 квітня 2024

Танцювально-перформативна вистава «Уроки музики»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Jam Factory Art Center
вул. Богдана Хмельницького, 124

Про подію

У виставі “Уроки музики” зустрічаються троє жінок. Вони танцюють, розповідають історії, танцюють, шукають порозуміння, танцюють, вчаться одна від одної, танцюють, помирають, танцюють.  Серед них – справжні мати і донька, які намагаються поговорити про своє спільне минуле, переглянути процеси опіки, виховання і навчання, щоб підірвати приховані асиметричні мотиви домінації і покори. 

Стосунки матері і дитини є сакралізованими в традиційних суспільствах і через те замовчуваними. У спільній грі акторки досліджують питання: чи можна, перестати продукувати образи традиційної системи? Чи здатна співзалежність трансформуватись в пристрасні акти творчості? Чи можливо звільнитись від фігури жінки, яку любиш понад усе? Звільнитись і знайти простір автономії та ніжності. 

Об’єктом який формує взаємостосунки матерів і доньок тут виступає мистецтво, що є, водночас, актом упокорення й інструментом емансипації. На сцену виходить жінка у пострепродуктивному віці та своїм творчим актом підважує визначальну роль материнства, а професійні перформерки оголюють насильницькі механізми мистецького виховання. Втілюючи власний драматичний досвід, вони перевідкривають делікатність та турботу. Чи вдається авторкам вистави знайти відповіді на окреслені питання - не знаємо, але розважились вони справді добре. 

На основі родинних та приватних міфологій Марії Сало, Оксани і Ольги Черкашиних.

Режисерка – Оксана Черкашина

Драматургиня – Люба Ільницька

Перформерки – Марія Сало, Ольга Черкашина, Оксана Черкашина

Композиторка – Олеся Оникієнко

Сценографка – Олена Турянська

Костюми – Олена Турянська, Юлія Рибка-Коваль

Cвітлохудожниця – Надія Дігалевич

Звукорежисер – Дмитро Чирик

Продакшн менеджер – Владислав Білоненко

Менеджерка проєкту – Марія Косійчук

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код