Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Stephen Ridley (Львів)
06 квітня 2022

Stephen Ridley (Львів)

Ціна: 450-1620 грн

Театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Купити квиток
450-1620 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Stephen Ridley (Львів)"

06 квіт., середа

Про подію

Неймовірний британський виконавець Стівен Рідлі – вперше у Львові.

21 вересня у Львовi відбудеться концерт неповторного Стівена Рідлі, ексцентричного виконавця, який з перших акордів вражає експресією,  зухвалою відвертістю та щирістю композицій.

Бездоганна мускулінна зовнішність, чарівна посмішка, витонченість манер британського денді лише підсилюють неймовірний талант віртуозного піаніста та чуттєвого співака, чий голос полонить найвибагливішу публіку.

М’який мікс блюзу, ритм-н-блюзу і джазу абсолютно заворожують: Стівен Рідлі створює нову реальність, в яку цілком поринає разом із слухачами.

STEPHEN RIDLEY в театрі опери та балету

Ніхто не може передбачити, який сплеск емоцій на них чекає після кожної зустрічі із Стівеном Рідлі. Його вуличні виступи – на межі безумства. І це не дивно: надзвичайно талановитий виконавець, який з відзнакою закінчив Даремський Університет за спеціальністю філософія, політологія та економіка, відкрив широкому загалу свій внутрішній світ і відразу знайшов полонив захоплену аудиторію.

Неординарне явище в культурному житті Львова – концерт британського виконавця Стівена Рідлі, презентацiя альбома – відбудеться 12 жовтня 2020 року, о 19.00, Оперний театр. Безумовно, це буде незабутній надихаючий вечір для усієї сім’ї.

Попереднє замовлення