Рус Укр Eng
STAND UP Battle CLUB

STAND UP Battle CLUB

20 грудня
Усього подій: 1
Клуб «Малевич»
м. Львів, пр-т В'ячеслава Чорновола, 2

Квитки на "STAND UP Battle CLUB"

Тривалість події — 120 хвилин.
20 груд., четвер

Про подію

STAND UP Battle CLUB - сміх для всіх!

20 грудня 2018 року о 19:00 призначають Вам зустріч в клубі «Малевич», місто Львів, STAND UP Battle CLUB і вони обіцяють, що буде гаряче! Яскравий, жаркий, веселий і позитивний контент - ось, що кращі коміки з усієї України дарують тобі в цей холодний грудневий вечір. Вартість квитків всього від 100 до 250 грн. Поспішайте купити квитки у нас на сайті саме зараз, в день події ціни будуть вище! Замовити квитки, можна з доставкою в руки.

Не сумуй! Шоу стенд-ап батл відвідуй!

STAND UP Battle - це батл не на життя, а на сміх! Жанр стенд-ап батла цікавий тим, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками і емоціями. Вони жартують над такими життєвими і знайомими кожному стандартними ситуаціями, при цьому для них немає заборонених тем і ніяких кордонів.

Організатори батла - це особистості, які брали участь, а також перемагали в «Розсміши коміка», «Жіночий квартал», «Ліга сміху». Хлопці створили нову, насичену програму в форматі 3:3, запросили нових ведучих, гарантують ексклюзивний музичний супровід і, звичайно ж, свій гострий, влучний, гумор.

Подаруйте собі та своїм близьким чудовий настрій, в передноворічній вечірці з чудовими коміками, поетами, які будуть боротися за вашу увагу. І їм є що вам сказати!
Основні учасники:

  • Лера Мандзюк
  • Анна Городецька
  • Вова Євчук
  • Олександр Дмитрович
  • Андрій Щегель

Приходь! І виріши! Хто смішніше ?!

Попереднє замовлення на группу KISS
Наприклад : +38 099 999 99 99