Категорії Інформація
Каси Додати подію
18 лютого 2024

Симфонія "Переможна". Світова премʼєра

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8

Про подію

Симфонічний вечір премʼєр у Львівському органному залі у виконанні Луганського філармонійного оркестру! 18 лютого відбудеться світова премʼєра Симфонії №3 “Переможної” сучасного українського композитора Золтана Алмаші, написаної на замовлення Львівського органного залу!

Також цього вечора вперше в Україні прозвучить Концерт для фортепіано з оркестром Стаффана Сторма, шведського композитора та великого друга України. Солюватиме – піаніст Андрій Макаревич.

Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії під дириґуванням Івана Остаповича вражатимуть силою емоцій та майстерністю. І це не просто слова. Адже Симфонія №3 Золтана Алмаші, яка має назву “Переможна”, була написана композитором у 2023 році після пережитої ночі в Одесі, коли місто було атаковане російськими ракетами та безпілотниками. Попри жахи війни, ця музика має щасливий фінал – третя частина симфонії має назву “Ми переможемо!”. Віримо, що слова і сенси, закладені в музику Золтаном Алмаші, стануть пророчими!

“Це твір увійде в історію!”, – впевнений дириґент Іван Остапович, який надзвичайну виразність, простоту та внутрішню силу цієї музики.

Золтан Алмаші написав симфонію на замовлення Львівського органного залу і присвятив її Органному та Луганському симфонічному оркестру. “Зшиваємо країну, схід і захід – разом! Творимо єдину прекрасну Україну”, – додав композитор у присвяті.

Симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії знайшов домівку у Львові після початку повномасштабного вторгнення. Вдруге рятуючись від російської навали з 2014 року, колектив філармонії евакуювався спочатку у Сєверодонецьк, а в 2022 році у Львів. Працюючи із менеджментом Львівського органного залу, колектив здійснив неймовірний прорив, виконав світові та всеукраїнські премʼєри, брав участь у закордонних гастролях, де гідно представляв українську музику світові, відіграв десятки нових програм та презентував якісні відеозаписи на YouTube-каналі Ukrainian Live Classic. І все це за неповні два роки. Сподіваємося, що Луганський філармонійний колись зможе повернутися в рідний Луганськ, а поки поспішайте почути цей оркестр у Львові!

Виконавці:

Андрій Макаревич – фортепіано

Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії

Іван Остапович – дириґент

Програма:

Золтан Алмаші – Симфонія №3 “Переможна” (світова премʼєра)

1. "Ноктюрн"

2. "Ранок. Ще одне пробудження".

3. "Ми переможемо!".

Стаффан Сторм – Концерт для фортепіано з оркестром "Shattered night" ("Розбита ніч") у чотирьох частинах (українська премʼєра)

Тривалість близько години

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

 

//вікові обмеження: ~7+//

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код