Категорії Інформація
Каси Додати подію
10 березня 2024

Симфонічний вечір. Майборода. Шевченко. Алмаші

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8

Про подію

Вечір емоційної, драматичної, мрійливої, щирої, вражаючої української симфонічної музики у виконанні Луганського академічного оркестру під дириґуванням Георгія Куркова чекає на вас в Органному залі!

Концерт відкриє легка, вишукана та мрійлива Симфонієта Золтана Алмаші. Пристрасна та дотепна Сюїта з балету “Запорожець за Дунаєм” Юрія Шевченка по-новому оживить знайомі мелодії Гулака-Артемовського. Музика до драми “Король Лір” Георгія Майбороди – це без перебільшення перлина європейської симфонічної музики! Оркестр у Майбороди малює картини середньовічної Європи, сповнені героїзму та відваги у боротьбі за Батьківщину, лірики та тонких почуттів, щирого кохання та вірності, які українська душа та мелодика композитора роблять такими близькими та актуальними для нас.

Пориньте у світ українського симфонізму разом із оркестром Луганської філармонії, яким цього вечора керуватиме дириґент, керівник камерного оркестру Вінницької обласної філармонії “Arcata”Георгій Курков.

Виконавці:

Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії

Георгій Курков – дириґент (Вінниця)

Програма:

Золтан Алмаші – Симфонієта

Юрій Шевченко – Сюїта з балету "Запорожець за Дунаєм":

Увертюра

Хода

Танок

“Місяцю ясний”

Інтермедія "Візир"

“Тепер я турок, не козак”

Козачок

Дует Оксани та Андрія

“Звідкіля це ти узявся”

“Ти гуляєш дні і ночі”

“Постривай же, мій козаче”

“Блаженний день, блаженний час”

Георгій Майборода – Сюїта з музики до драми "Король Лір":

Вступ

Замок Альбані

Намет французької королеви

Сини Глостера

Смерть Корделії

Корделія. Степ

Марш. Бій

Тривалість: 75 хвилин

Про дириґента:

Георгій Курков – дириґент, органіст, педагог. Народився у Хмельницькому, навчався у музичному вчилищі імені Заремби. Здобув музичну освіту Київській Державній консерваторії (нині Національна музична академія) та аспірантурі Ленінградської консерваторії по класу фортепіано, органа та теорії виконавства. З 1993 року Курков є організатором та художнім керівником камерного оркестру Вінницької обласної філармонії “Arcata”, заслужений діяч мистецтв України, доцент Вінницького Державного педагогічного університету імені Коцюбинського. Гастролював багатьма країнами Європи разом з оркестром та як органіст. Є ініціатором та організатором фестивалів та концертів у рідному місті. Георгій Курков був одним з організаторів відновлення зруйнованого органа фірми “W. Sauer” у Вінниці.

Концертний зал працює відповідно до безпекових рекомендацій Львівської міської ради.

//вікові обмеження: ~7+//

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код