Категорії Інформація
Каси Додати подію
24 лютого 2024

Симфонічна музика Брамса

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Львівський органний зал
м. Львів, вул. Степана Бандери, 8

Про подію

У другу річницю з початку повномасштабної російсько-української війни на сцені Львівського органного залу звучатимуть симфонічні полотна Йоганнеса Брамса, що співзвучні буремному сьогоденню.

Особливий час. Особливий день. Особлива музика.

У Трагічній увертюрі можна відшукати чимало емоцій, які українці відчули протягом останніх двох років: тривожність та розгубленість, біль втрати і нездійснені сподівання. Та поруч з цими почуттями видніються і надія, і стійкість, і всеосяжна любов та доброта, які в часі війни відкрилися зовсім по-новому і стали невідʼємною частиною нашої нової реальності. Про це зокрема і Симфонія №2, що звучить як гімн безмежному людському серцю. Вразливе, зранене і виснажене, воно попри все продовжує любити. Воно готове принести ще не одну жертву в імʼя справедливості, пережити ще не одне потрясіння, аби врешті-решт любов перемогла зло. Ми віримо, що Україна так само переможе, і з великою вдячністю присвячуємо цей концерт усім, хто наближає нашу Перемогу!

Виконавці:

Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії

Мирослав Кріль – дириґент

Програма:

Йоганнес Брамс – Трагічна увертюра

Йоганнес Брамс – Симфонія №2

Тривалість: близько години

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

 

//ця подія буде цікава відвідувачам від ~7+//

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код