Категорії Інформація
Каси Додати подію
Симфонія льоду та полум’я від Lumos Orchestra
16 травня 2023

Симфонія льоду та полум’я від Lumos Orchestra

Ціна: 590-1390 грн

Львівська національна опера
м. Львів, пр-т Свободи, 28
Купити квиток
590-1390 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Симфонія льоду та полум’я від Lumos Orchestra"

16 трав., вівторок

Про подію

"У Грі Престолів ти перемагаєш або вмираєш".

В Львові розгорнеться справжня битва за престоли!

Музика Раміна Джаваді, антуражне оформлення, тематичні костюми, унікальні анімації і головне - інтерактив, завдяки якому саме слухачі вирішуватимуть хто сяде на Залізний Трон, вершитиме долю світу і чи прозвучить славнозвісне "ДРАКАРІС"!

Прем'єра абсолютно нового масштабного проєкту:

Гра Престолів: симфонія льоду та полум'я.

Концерт-оповідь про світ найвидатнішої телевізійної саги сучасності від справжніх метрів фентезійних шоу – оркестру LUMOS Orchestra та хору "Євшан".

16 травня о 19:00 на сцені Львівської Опери презентуємо:

- найкращу музику Раміна Джаваді з усіх сезонів серіалів "Гра Престолів" та "Дім Дракона" у виконані симфонічного оркестру, хору та солістів;

- антуражне оформлення у стилі саги: костюми, декорації, художні ілюстрації та анімації, старовинні інструменти;

- цілісне вражаюче шоу з елементами інтерактиву: глядачі вирішуватимуть хто сяде на Залізний Трон та подальшу долю світу.

Симфонічний оркестр LUMOS Orchestra – справжні майстри фентезі і фантастики. За понад ніж десятирічний творчий шлях оркестр створив відомі в Україні тематичні проекти за такими франшизами як "Володар Перснів", "Гаррі Поттер", "Зоряні Війни", "Доктор Хто", а окрім них безліч інших концертних програм. Репертуар колективу налічує більше 700 саундтреків з кінофільмів, серіалів, відеоігор та мультфільмів. Оркестр є активним учасником української ґік-спільноти, зокрема є постійним учасником Comic Con Ukraine та інших тематичних заходів, виступав закордоном та перед голлівудськими зірками.

Галицький камерний хор "Євшан" – гастролював у США, Канаді та багатьох країнах Європи, брав участь у міжнародних конкурсах та фестивалях, першим втілював у життя твори багатьох українських та закордонних композиторів. У "Грі Престолів" вони співатимуть валірійською та англійською, оживляючи для слухачів найякравіші моменти історії.

Диригент концерту — Роман Кресленко

Художня керівниця оркестру — Діана Коваль

Художня керівниця хору — Ірина Кресленко

Гра Престолів розпочинається!

Кількість місць у продажу обмежено місткістю укриттів: ми дбаємо про вашу безпеку!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код