Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
Рокаш
14 травня 2022

Рокаш

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 200-920 грн

Центр Довженка
пр-т Червоної Калини, 81

Про подію

«Рокаш» у Львові!

14 травня 2022 року у Центрі Довженка відбудеться концерт самобутнього  закарпатського гурту «Рокаш» у Львові, що  грає у жанрі підкарпатський рок і співає пісні закарпатським говором, який ще має назву «русинська бесіда».

Заварився цей музичний бограч ще більше 10  років тому за участі незмінного лідера Віктора Янцо. Свого часу фронтмен здобув класичну музичну освіту у Львівській консерваторії та у Національній музичній академії. Якийсь час Янцо виконував академічні та класичні твори, але у 2008 році створив гурт «Рокаш» і став автором практично всіх пісень. Однак його дебют у якості вокаліста відбувся лише у 2014 році на сцені Львівського театру опери та балету.

Великий сольний концерт

У рідному Мукачево музикант відомий як автор офіційного гімну міста, який був затверджений на засіданні міської ради. Попри відсутність масової ротації на радіо та ТБ, “Рокаш” здобув прихильність тих, хто знає і розуміє самобутню творчість Янцо і його побратимів. Окрім цього, не кожний рок-гурт може похизуватися тим, що твори для нього пише член Спілки композиторів України.

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт гурту “Рокаш” у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Львова шукайте на нашому сайті.

Де послухати український самобутній гурт у Львові? На сольному концерті “Рокаш”!

  1. Професійна суміш з класики, року і фольклорних мотивів
  2. Гурт, який не часто можна почути наживо
  3. Цікава команда з закарпатським колоритом
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код