Рус Укр Eng
17 грудня 2018

Rock MOZART LE CONCERT

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
850-1550 грн

Львівський національний академічний театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Rock MOZART Le Concert у Львові!

17 грудня о 19:00 в Львівському національному академічному театрі опери та балету, м. Львів, відбудеться концерт Rock MOZART Le Concert! У цей чудовий вечір ваше тіло і розум зіллється з живою музикою симфонічного оркестру, чарівними голосами і акторською майстерністю 7 блискучих виконавців. Ваші очі приємно порадує фантастичне світлове шоу світового масштабу, сценічні костюми артистів, грандіозні декорації.

Купити квитки можна на сайті нашої афіші Львова або ж замовити доставку у зручне для Вас місце. Вартість квитків від 850 до 1550 гривень.

Геніальна ідея втілилася в життя

Чарівна і приголомшлива концепція нової подачі відомої в усьому світі рок-опери зародилася у музичного продюсера ще в 2008 році. Він хотів піднести світу геніального композитора Моцарта одним з витоків рок-музики, бунтарем свого часу, що переживає злети і падіння.

Після чудового старту 2009 року в романтичному місті Парижі, було прийнято рішення відправитися в тур по всій Франції. Rock MOZART Le Concert вразила своєю грандіозністю, манерою подачі, дарувала слухачам насолоду, підкоряючи їх серця.

Rock MOZART Le Concert:

  • це трупа, яка на церемонії винагороди завоювала 3 премії: як найкраща група, дует і трупа, а їх музичні композиції Florent Mothe, L'Assasymphonie стали піснями року, а також франкофонне відкриття року;
  • про їх вистави була випущена книга, яка розкриває всі таємниці створення мюзиклу, в ній можна побачити створення начерків сценічних костюмів і фотографії, які раніше ніде не публікувалися;
  • опера здобула звання першого мюзиклу, знятого в форматі 3D для показів кінотеатрах;
  • альбом визнаний діамантовим диском через свою кількість проданих копій.

Не пропустіть феєричне шоу, сучасне виконання безсмертної класики, більше ніж 100 професійних артистів, які виступають на сцені для Вас!

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99