Категорії Інформація
Каси Додати подію
РІЗДВЯНА НІЧ
04 грудня 2022 - 26 січня 2023

РІЗДВЯНА НІЧ

Ціна: 50-300 грн

Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1
Вибрати дату

Замовити квитки на "РІЗДВЯНА НІЧ"

Тривалість події — 150 хвилин.
04 груд., неділя
10 груд., субота
16 груд., пʼятниця
24 груд., субота
30 груд., пʼятниця
31 груд., субота
07 січ., субота
08 січ., неділя
14 січ., субота
19 січ., четвер
26 січ., четвер

Про подію

“Різдвяна ніч” у Львові!

У Театрі Заньковецької відбудеться вистава “Різдвяна ніч” у Львові, за мотивами легендарного твору Миколи Гоголя. Гоголь вважається російським письменником, проте його творчість пронизана духом українського народу, силою етносу та містичними настроями. Хто щ  так точно та дотепно міг зобразити українські характери - Пацюка, Солоху, Вакулу? Гоголівський хутір поблизу Диканьки, ніби місце  нашого дитинства, де ми знаємо усіх. Красуню Оксану, веселих кумів та Чуба і навіть самого Чорта, який викрав місяць.

Вистава за твором. М. Гоголя

Відчуття свята та дива, урочисте чекання святої ночі і разом з тим, вир людських пристрастей і  слабкостей, народні звичаї і подорож до імператриці в Петербург - все це робить виставу “Різдвяна ніч” яскравою містерією, без якої вже не можна уявити зимових свят в Україні. У всіх є свої святкові звичаї і дивитися Гоголя в новорічний час - одна з них.

 За легким жанром криється гострий письменницький погляд на життя, роздуми про людські цінності і безперечна любов до краю, де минули його дитинство та юність.  На вас чекає неповторний настрій, народні пісні та звичаї, яскраві характери і справжній український дух Різдва! Приходьте!

Щоб потрапити на  виставу “Різдвяна ніч”  у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 50 до 300 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти на зимові свята у Львові? На виставу “Різдвяна ніч”!

  1. Народні пісні і обряди
  2. Улюблені герої
  3. Українське Різдво, як воно є
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код