Категорії Інформація
Каси Додати подію
РІЗДВЯНА НІЧ
30 листопада - 31 грудня 2023

РІЗДВЯНА НІЧ

Ціна: 80-400 грн

Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1
Вибрати дату

Замовити квитки на "РІЗДВЯНА НІЧ"

Тривалість події — 150 хвилин.
30 лист., четвер
18:00
80 - 400 грн
Продано
03 груд., неділя
17:00
80 - 400 грн
Продано
08 груд., пʼятниця
10 груд., неділя
23 груд., субота
13:00
80 - 400 грн
Продано
30 груд., субота
31 груд., неділя

Про подію

“Різдвяна ніч” у Львові!

У Театрі Заньковецької відбудеться вистава “Різдвяна ніч” у Львові, за мотивами легендарного твору Миколи Гоголя. Гоголь вважається російським письменником, проте його творчість пронизана духом українського народу, силою етносу та містичними настроями. Хто щ  так точно та дотепно міг зобразити українські характери - Пацюка, Солоху, Вакулу? Гоголівський хутір поблизу Диканьки, ніби місце  нашого дитинства, де ми знаємо усіх. Красуню Оксану, веселих кумів та Чуба і навіть самого Чорта, який викрав місяць.

Вистава за твором. М. Гоголя

Відчуття свята та дива, урочисте чекання святої ночі і разом з тим, вир людських пристрастей і  слабкостей, народні звичаї і подорож до імператриці в Петербург - все це робить виставу “Різдвяна ніч” яскравою містерією, без якої вже не можна уявити зимових свят в Україні. У всіх є свої святкові звичаї і дивитися Гоголя в новорічний час - одна з них.

 За легким жанром криється гострий письменницький погляд на життя, роздуми про людські цінності і безперечна любов до краю, де минули його дитинство та юність.  На вас чекає неповторний настрій, народні пісні та звичаї, яскраві характери і справжній український дух Різдва! Приходьте!

Щоб потрапити на  виставу “Різдвяна ніч”  у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 50 до 300 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти на зимові свята у Львові? На виставу “Різдвяна ніч”!

  1. Народні пісні і обряди
  2. Улюблені герої
  3. Українське Різдво, як воно є
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код