Рус Укр Eng
15 січня 2019

Різдвяна Iсторія з Тіною Кароль

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
850-1550 грн

Львівський національний академічний театр опери та балету
м. Львів, пр-т Свободи, 28

Про подію

Різдвяна історія з Тіною Кароль: найочікуваніша подія у Львові

Тіна Кароль - добре відома особистість не тільки в Україні, а й на території інших слов'янських країн. Її знають завдяки яскравим і стильним образам, сильному тембру голосу, а також чуттєвим і ніжним пісням, що останнім часом все частіше з'являються в її альбомах. Цього року зірка поспішає здивувати своїх фанатів: вона організовує спеціальний тур по містах, де виступить з українськими піснями, колядками та іншими своїми творами. Відвідати її концерт можна буде в багатьох великих містах країни. Ціни на квитки варіюються від 200 до 2500 гривень.

Улюблена усіма поп-діва повертається на сцени України з новорічним концертом!

Різдвяна історія з Тіною Кароль - це справжнє шоу для великих і маленьких, для різних поколінь і цілих сімей. Сама співачка стверджує, що завжди вірила в чудеса і вважає, що жителям нашої країни їх недостатньо. А тому і відправляється в концертне турне, щоб показати своїми виступами, що слід вірити в краще і зберігати тепло глибоко в душі.

Програма розділена на дві основні частини. У першій можна буде насолодитися істинно українськими мотивами, а в другій - піснями самої зірки, які ми знаємо і любимо з молодості. Подібне дійство є не просто досить оригінальним презентом для своїх фанатів, а й способом подарувати всій Україні даний різдвяний настрій.

Найвідоміші хіти співачки:

  • Життя триває;
  • Ноченька;
  • Я все ще люблю;
  • Все в мені;
  • Закрили твої очі;
  • Ніжно;
  • Перечекати.

Стати частиною цього свята - привід купити квитки на концерт в касах міста, або ж просто замовити їх на нашому сайті!

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99